Studio Define Human, twórcy Islands of Nyne, podali dzisiaj datę debiutu tego Battle Royala na Steam Early Access. Gra udostępniona zostanie szerszej publiczności już 12 lipca.

Wraz z komunikatem zaprezentowany został nowy zwiastun tej pierwszoosobowej strzelanki w klimacie sci-fi, który zamieszczam poniżej.

Według oficjalnego opisu twórców, Ziemia została zaatakowana i zniszczona przez obcych zwanych Nyne, którzy teraz zmuszają ludzi do walki na śmierć i życie na różnych wyspach będących pozostałościami po kontynentach.

Do dyspozycji graczy oddane zostaną trzy wielkie areny w postaci wysp: Jaskinie, Colosseum i Zamek, a także trzy tryby: solo, duo i drużynowy. Areny otoczone będą kurczącym się polem plazmy, co – podobnie jak i w przypadku innych gier Battle Royale, przyspiesza rozgrywkę i zmusza graczy do konfrontacji.

Osoby zainteresowane produkcją będą mogły zakupić jeden z trzech pakietów oferujących dostęp do gry:

  • Brązowa za 29,99$
  • Srebrna za 39,99$
  • oraz Złota za 49,99$

Pakiety te nie będą miały w sobie żadnych elementów Pay-to-Win, a jedyną różnica pomiędzy nimi będzie ilość przedmiotów kosmetycznych, jakie otrzyma użytkownik po uruchomieniu gry.

Powiem uczciwie, że osoby które miały okazje zagrać w Islands of Nyne bardzo sobie chwalą te produkcję. Jednak, czy nie pojawiła się ona zbyt późno? Czy będzie mieć szansę przebicia gdy rynek gier Battle Royale zdominowany został przez Fortnite, PUBG, H1Z1 i darmowy Realm Royale, który pojawił się w ostatnim czasie?

Poprzedni artykułBless Online dodaje Certanon Arena, balansuje klasy
Następny artykułEkipa Fortnite Battle Royale planuje zmiany w końcowej fazie meczu