Studio NeoWiz dodało dzisiaj do Bless Online nową Arenę PvP z unikalnymi buffami klasowymi, a także zbalansowało klasy oraz naprawiło mnóstwo błędów.

Najważniejsza nowością, jaka trafiła dzisiaj do gry jest z pewnością Certanon Arena, czyli miejsce walk dla dwóch trzy-osobowych drużyn. Warto jednak zauważyć, że dostęp do niej ograniczony został do godzin wieczornych (od 18:00 do 01:00 w Europie).

Do walk dołączyć mogą postacie na poziomie 45+, a mecz trwa maksymalnie 50 minut. Wygrywa drużyna, która wygra trzy rundy lub jeśli wszyscy gracze z przeciwnej drużyny zginą lub też opuszczą mecz.

Twórcy Bless Online dokonali także zmian w wyposażaniu zbroi. Każda klasa, która wyposaży zbroję wykonaną z określonego materiału odpowiedniego dla niej, zyska unikalny korzystny efekt uzależniony od ilości założonych elementów.

NeoWiz o planach na przyszłość dla Bless Online

Ponadto wprowadzono wiele poprawek klasowych, takich jak chociażby kary za poruszanie podczas walki dla Berserkera, modyfikacje w kombinacji ataków dla Rangera, czy też zwiększając DPS Guradiana i Maga.

Pełną listę zmian wprowadzonych w dzisiejszej aktualizacji, znajdziecie tutaj.

Niestety, liczba osób grających w Bless Online spada w zastraszającym tempie i wynosi teraz nieco ponad 7000 w szczycie. Nie ma więc co się dziwić, że wielu graczy domaga się połączenia serwerów.

Z drugiej strony, to może byc dobry moment, by zagrać, jeśli chce się uniknąć trolli atakujących wszystkich graczy na swej drodze…