Studio NeoWiz dodało dzisiaj do Bless Online nową Arenę PvP z unikalnymi buffami klasowymi, a także zbalansowało klasy oraz naprawiło mnóstwo błędów.

Najważniejsza nowością, jaka trafiła dzisiaj do gry jest z pewnością Certanon Arena, czyli miejsce walk dla dwóch trzy-osobowych drużyn. Warto jednak zauważyć, że dostęp do niej ograniczony został do godzin wieczornych (od 18:00 do 01:00 w Europie).

Do walk dołączyć mogą postacie na poziomie 45+, a mecz trwa maksymalnie 50 minut. Wygrywa drużyna, która wygra trzy rundy lub jeśli wszyscy gracze z przeciwnej drużyny zginą lub też opuszczą mecz.

Twórcy Bless Online dokonali także zmian w wyposażaniu zbroi. Każda klasa, która wyposaży zbroję wykonaną z określonego materiału odpowiedniego dla niej, zyska unikalny korzystny efekt uzależniony od ilości założonych elementów.

NeoWiz o planach na przyszłość dla Bless Online

Ponadto wprowadzono wiele poprawek klasowych, takich jak chociażby kary za poruszanie podczas walki dla Berserkera, modyfikacje w kombinacji ataków dla Rangera, czy też zwiększając DPS Guradiana i Maga.

Pełną listę zmian wprowadzonych w dzisiejszej aktualizacji, znajdziecie tutaj.

Niestety, liczba osób grających w Bless Online spada w zastraszającym tempie i wynosi teraz nieco ponad 7000 w szczycie. Nie ma więc co się dziwić, że wielu graczy domaga się połączenia serwerów.

Z drugiej strony, to może byc dobry moment, by zagrać, jeśli chce się uniknąć trolli atakujących wszystkich graczy na swej drodze…

Poprzedni artykułDark and Light zapowiada rozszerzenie Shard of Faith
Następny artykułIslands of Nyne zapowiada debiut na Steam Early Access!