Wygląda na to, że Define Human Studio postanowiło skorzystać z popularności trybu Battle Royale w H1Z1 oraz Arma 3 i tworzy nową grę, która ma być skrzyżowaniem Igrzysk Śmierci i Counter-Strike.

Zgodnie z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie gry, Island of Nyne tworzone jest na silniku Unreal 4 i w pierwszej kolejności dostępne będzie na Windows, Mac i Linux. W planach developerów jest aby gra ta była Buy-to-Play – jedna opłata w wysokości 35$ i dostęp do rozgrywek bez żadnych dodatkowych opłat (biletów).

Islands of Nyne (Wyspy Nyne) obiecuje graczom unikalne i intensywne doświadczenie w połączeniu z walką o przetrwanie. Specjalna arena, na której odbywać się będą walki, zaprojektowana została przez tajemniczą rasę znudzonych życiem obcych, którzy to uwielbiają przyglądać  się krwawemu sportowi z ludźmi rolach głównych.  W 20-minutowych rozgrywkach brać udział będzie 100 graczy, którzy to uciekając od trującego pola plazmy, będą musieli podążać do centrum wyspy aby mieć szansę na przetrwanie. Pierwsza arena będzie tropikalną wyspa o wymiarach 3 x 5 km i na której to gracze znajdą miasteczka, nowoczesne domy, bagna, bazę wojskową i tajemnicze ruiny.

https://www.youtube.com/watch?v=2Tsep6keu_w

Do dyspozycji graczy będą trzy tryby: jedno, dwu i pięcioosobowe. Postacie, które zwyciężą w tych rozgrywkach, nagrodzone zostaną unikalnymi skórkami na ubiór i broń. W Islands of Nyne gracze będą mieć do dyspozycji kilkanaście rodzajów broni, trzy pojazdy oraz otrzymać będą mogli ponad 100 różnych nagród. Dodatkowo zgodnie ze słowami developerów, gra ta nie będzie Pay-to-Win. Niestety, miłośnicy rzemiosła i budowania będą zawiedzeni, gdyż na ten moment developerzy nie przewidują wprowadzenia do gry tych funkcji.

Jeśli zainteresowaliście się tym tytułem to już teraz możecie zapisać się do przyszłych Alpha testów.

Poprzedni artykułEscape from Tarkov będzie skrzyżowaniem The Division z Destiny?
Następny artykułCyber Poniedziałek dla fanów gier DayBreak Games
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

kto stanie się Kosogłosem … 🙂

PleaseNo

Eh żadnych nowych ciekawych rozbudowanych gier, same gówno dla mas :/