Jestem przekonana, że większość graczy z niecierpliwością oczekuje informacji dotyczących The Division 2, jakie to zostaną ogłoszone już jutro podczas E3, ale do tego czasu skoncentrujmy się się na pierwszej odsłonie tej serii.

Jeszcze w tym tygodniu, do The Division trafi aktualizacja 1.8.2, a wraz z nią w grze pojawią się nowe misje legendarne, darmowe skrzynki z łupami z wyższych poziomów dla początkujących graczy oraz nowy system Shields.

Zacznijmy od skrzynek – Reactivation Cache, które to dostępne będą za darmo od NPC z nagrodami przez trzy tygodnie po wprowadzeniu aktualizacji 1.8.2 na serwery. Gracze znajdą w nich między innymi takie rzeczy jak:

  • Pełne nie-tajne (4 elementy) zestawy: Striker, D3-FNC oraz FireCrest z poziomem sprzętu 256;
  • Sześć elementów wyposażenia z wysokiego poziomu;
  • Pięć załączników i modów do broni;
  • Pięć broni (pistolet, SMG, AR, strzelba i MMR);
  • Trzy klucze (cypher key), 2000 Phoenix Credit oraz 500 D-Tech.

W grze pojawią się także dwie nowe misje legendarne: Madison Field Hospital oraz General Assembly. Oprócz tego zmieniony zostanie bonus za 6 elementów kilku z zestawów:

  • Reclaimer – apteczka zniknie po zmianie zestawu;
  • Path of the Nomad – 50% szansa na brak cooldown podczas gry solo, 60% mniej obrażeń gdy aktywowany zostanie efekt;
  • Tactician’s Authority – efekty z zestawu nie będą się resetować po skorzystaniu z windy;
  • Predator’s Mark – 10 strzałów bez zmiany celu nałoży na cel Predator’s Mark, który spowoduje, że cel będzie krwawić za 50% obrażeń zadawanych przez te pociski; obrażenia te zwiększają się o 15% za każde 3000 wytrzymałości i mogą być krytykami.

Ponadto, wraz a aktualizacją 1.8.2, Massive Entertainment wprowadzi do gry zupełnie nowy system Shiled pozwalający graczom na odblokowywanie nagród w The Division 2. Więcej o tym systemie mamy dowiedzieć się w najbliższym czasie. A z racji tego, że aktualizacja ta zapowiedziana została na 14 czerwca, to może to oznaczać, iż dowiemy się o nim nieco więcej podczas konferencji Ubisoft na E3, która to odbędzie się w poniedziałek o godzinie 22:00.

I co sądzicie o tej mini aktualizacji i ewentualności zarabiania nagród w The Division 2?

 

ŹRÓDŁOUbisoft
Poprzedni artykułE3: Konferencja EA lekko rozczarowująca, znamy datę premiery Anthem
Następny artykułFortnite: Ratowanie Świata ulepsza pułapki i broń białą
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Tro

Jak zawsze jestem za!