Nie tak dawno zakończył się pierwszy mini-turniej w Fortnite Battle Royale skierowany do wszystkich użytkowników tego trybu. Stawka była spora: 50.000 V-dolców. Dwa tygodnie później Epic Games zdecydował się uruchomić kolejne rozgrywki: Błyskawiczne Starcie.

Jeśli chodzi o Solo Starcie Siłaczy – pierwszym turnieju tego typu, to wśród 100 najlepszych graczy, średnia liczba ich likwidacji w jednej grze wynosiła 5. Czas rozgrywki w tym trybie  wynosił średnio o 5% dłużej, niż w zwykłym trybie solo, a czynnikiem decydującym o pozycji graczy na 100. i 101. miejscu była różnica w likwidacji – aż 7.

Co ciekawe, najwięcej graczy wśród 1000 najlepszych pochodziło z regionu Europy!

I może właśnie dlatego studio Epic games postanowiło tym razem podzielić turniej na regiony. W samej Europie do zgarnięcia będzie pula nagród o łącznej wartości przekraczającej 700.000 V-dolców!

Błyskawiczne Starcie zwiększa tempo i szybkość gry. Kręgi poruszają się szybciej, walka jest bardziej gwałtowna, a likwidacje liczą się teraz w ostatecznym wyniku. Po 25 grach zostaniecie ocenieni według rankingów w każdej grze oraz likwidacji. Tym razem wynagrodzonych zostanie 100 graczy z każdego regionu!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ:

Należy rozegrać co najmniej 25 meczy w trybie okresowym „Błyskawiczne starcie” na serwerach w tym samym regionie.

CZAS TRWANIA KONKURSU:

Tryb okresowy „Błyskawiczne starcie” dostępny będzie od 1 czerwca 2018 roku, godz. 16:00 czasu polskiego, do 4 czerwca 2018 roku, godz. 16:00 czasu polskiego.

WARUNKI UDZIAŁU:

Aby móc wziąć udział w Konkursie, gracz (zwany dalej „Uczestnikiem”) musi:

  • mieć ukończone 16 lat;
  • być uprawnionym licencjobiorcą umowy licencyjnej użytkownika końcowego Fortnite (https://www.epicgames.com/fortnite/pl/eula);
  • posiadać konto Fortnite zarejestrowane przed 31 maja 2018;
  • rozegrać co najmniej 25 meczów w trybie okresowym „Błyskawiczne starcie”.

NAGRODY:

  • 1. miejsce: 20 000 V-dolców
  • Miejsca od 2. do 5.: 13 500 V-dolców
  • Miejsca od 6. do 100.: 7 500 V-dolców

Życzę powodzenia!

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułMoja pierwsza godzina w Summerset
Następny artykułFallout 76 – kolejny tytuł dla fanów survivali?