Studio Epic Games podało dokładną datę premiery Sezonu 5 w Fortnite Battle Royale. Niestety nadal nie znamy jego tematyki, ale jestem przekonana, że twórcy jak zwykle przygotują coś interesującego.

Dwa dni temu przedstawiciele Epic Games podali, iż Sezon 5 rozpocznie się w czwartek, 12 lipca, o godzinie 10:00 czasu polskiego.

Weterani Fortnite Battle Royale z pewnością zauważą, że premiera Sezonu zapowiedziana została na czwartek, czyli ten sam dzień, w którym udostępniane są cotygodniowe wyzwania. Wygląda więc na to, że zaraz po premierze Sezonu 5 będzie można zacząć wykonywać zadania z karnetu.

Premiera Sezonu 5 zbliża się wielkimi krokami i dlatego też studio Epic Games postanowiło pomóc graczom w zdobyciu kilku ostatnich nagród w Fortnite Battle Royale.

Już dzisiaj, o godzinie 10:00 czasu polskiego, rusza specjalne wydarzenie weekendowe, podczas które gracze zarabiać będą 2x więcej punktów XP.

Sprawdźcie jakie zmiany trafiły do Fortnite Battle Royale w aktualizacji 4.5

Wydarzenie to potrwa zaledwie do 2 lipca, do godziny 09:00 czasu polskiego, więc postarajcie się je dobrze wykorzystać!

Szukacie osób do wspólnej gry? Dołączcie do Discorda Battle Royale Polska!

Pamiętajcie, że aby widzieć kanały należy wybrać grę klikając na ikonkę Fortnite na kanale #wybierz-gry.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułPonad 10 milionów osób zagrało w H1Z1 na PlayStation 4!
Następny artykułKolejna faza beta testów MapleStory 2 już w lipcu, będzie w niej sporo nowości
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał Morawiec

Jak dokładnie działa ten exp – jak z karnetu razem mam 240% (swoje 120 + 3 * 40 od znajomych) to z eventem będzie 340% (240 + 100) czy 480% (240 * 2 – dwa razy więcej expa) ?

Kinya Turbgroszka

Myślę, że pomnaża od podstawę (EG tego nie wyjaśnili dokładnie) więc bedziesz mieć 340. Nie jestem pewna, ale tak zgaduję.

Rafał Morawiec

Dobre i to 🙂