Nexon America ogłosił datę rozpoczęcia kolejnej fazy zamkniętych beta testów MapleStory 2. W czasie ich trwania gracze uzyskają dostęp do Cash Shop, trybu Battle Royale, trudniejszych wersji instancji dla grup oraz ponad 100 nowych misji.

Kolejne beta testy tej super słodko wyglądającej produkcji ruszają już 18 lipca i  potrwają do 1 sierpnia. Jeśli chcielibyście ją przetestować, to zgłoście się na stronie głównej MapleStory 2.

W trakcie kolejnych beta testów uczestnicy otrzymają dostęp między innymi do instancji grupowych na poziomie trudnym, przeznaczonych dla postaci na poziomie 50. Gracze staną do walki między innymi z piekielnym Pyrrosem Fardem oraz olbrzymim Balrogiem. Ponadto do gry dodane zostanie nowe wyzwanie rajdowe oraz tryb przetrwania, w postaci atakujących kolejnych fal coraz mocniejszych przeciwników.

Osoby lubiące eksploracje i rozwiązywanie zagadek, będą mogły natomiast udać się do podziemnych kopalni wypełnionych skarbami oraz… chroniącymi je śmiertelnie niebezpiecznymi pułapkami.

MapleStory 2 udostępni także uczestnikom beta testów tryb Battle Royale: Mushking Royale. Tryb ten pozwoli graczom na wspinanie się po ścianach, przeskakiwanie przeszkód, chowanie w krzakach i podnoszenie siły postaci poprzez eliminację znajdujących się na mapie przeciwników NPC. Mushking Royale będzie jednak dostępny tylko w dniach od 20 do 22 lipca.

W trakcie nadchodzących beta testów, gracze MapleStory 2 otrzymają także dostęp do Meret Market, czyli miejsca gdzie można zakupić przedmioty kosmetyczne za walutę premium. Aby przetestować system monetyzacji gry, każdego dnia beta testów każda osoba, która zaloguje się do gry otrzyma 1000 Meretów do wydania w sklepie. Zawartość sklepu oraz ceny mogą ulec zmianie.

Poniżej zamieszczam kilka elementów, jakie można będzie znaleźć w sklepie.

Dajcie znać, kto z Was ma zamiar wypróbować ten tytuł 🙂

Poprzedni artykułZnamy termin rozpoczęcia Sezonu 5 w Fortnite, startuje weekend z bonusowym XP
Następny artykułConan Exiles: Bar Olimp zaprasza strudzonych wędrowców