Berlińskie studio Klang, twórcy ciekawie zapowiadającego się MMO Seed, zamieścili nowy zwiastun oraz ogłosili pozyskanie funduszy, które z pewnością pomogą w stworzeniu tej gry.

Dziewięć milionów dolarów, które studio otrzymało od spółki Northzone, pomóc mają w powiększeniu studia, a co za tym idzie w pracach nad rozwojem Seed. By to uczcić, studio Klang zamieściło także nowy zwiastun swojej ambitnej produkcji.

Seed, to z pewnością bardzo ciekawie zapowiadająca się gra, która skierowana została do fanów sandboxów i survivali, oferująca jeden olbrzymi świat wspierany przez SpatialOS.

Każdy gracz będzie mógł sterować maksymalnie dziesięcioma postaciami, dbając o ich podstawowe potrzeby, a jednocześnie pracować nad rozwojem kolonii. By móc stworzyć kwitnącą cywilizację, użytkownicy będą musieli współpracować z innymi graczami, ustalać reguły zachowań dla swoich postaci gdy nie są online, wliczając w to wykonywaną pracę, śluby, dzieci, rozwody i preferencje. Każda postać pełnić będzie jakąś rolę, a każda decyzja gracza ma wpłynąć na rozwój kolonii.

A dzięki SpatiolOS, na planecie będzie mogła być stworzona niezliczona ilość koloni. Niestety, przetrwają tylko te najsilniejsze.

Poprzedni artykułConan Exiles: Oczyszczeniowo-avatarowe szaleństwo
Następny artykułDauntless chwali się milionami graczy, zapowiada darmowe rozszerzenie
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

znaczy jak moja kolonia polegnie to koniec gry?

Kinya Turbgroszka

Nie mam pojęcia 🙁