Uprzejmie informuję, iż nasz malutki, ale jakże przytulny serwer BabaGra.PL w Conan Exiles stoi i ma się dobrze. Hmmm – prawie dobrze, bo aktualizacja 500+, która miała naprawić ponad 500 błędów, dodała kolejne. Niektóre z nich bardzo irytujące.

Najgorszym z nich jak dla mnie jest niemrawość wszelkich SI. Można przejść obok największych drapieżników, które nawet się na Ciebie nie spojrzą. Trochę to dziwne, zważywszy na to, że jeszcze w czerwcu potrafiły gonić za nami nawet kilkaset metrów.

Oczywiście te chwile, kiedy wszelkiego rodzaju stworzona i NPC nie atakują można niby wykorzystać na zwiedzanie Ziem Wygnańców, ale cóż to za zabawa gdy nie ma zagrożenia… Z drugiej strony, czasami ich agresja potrafi się pojawić w najmniej odpowiednich momentach i wtedy nie jest już tak wesoło.

Problemy z agresją przeciwników odbijają się także na Oczyszczeniach. Czasami przeciwnicy potrafią się zablokować, a że nie są agresywni i nie atakują, to ciężko ich znaleźć i zabić. Z pewnością równie irytującym błędem jest zapadanie się wszystkiego co żywe w tekstury. Chociaż to akurat czasem się przydaje, szczególnie gdy baza atakowana jest przez smoka, a jej właściciela nie ma w okolicy…

Można się jednak czasami uśmiać, bo nawet nieagresywny smok, potrafi położyć kilka osób jednym dmuchnięciem ognia. nauczka na przyszłość: nie dźgać go w dupkę, myśląc iz nic Wam nie zrobi 😀

A po tych lekko stresujących oczyszczeniach, przychodzi czas na zabawę. Pomimu wielu ołtarzy T3 z arcykapłanami, żaden użytkownik serwera nie zdecydował się na przyzwanie avatara. W sumie to po co? Nie można niszczyć budynków, zabijać przeciwników, a do tego jego przywołanie likwiduje arcykapłana i ołtarz.

I właśnie dlatego postanowiłam skorzystać z nadanych mi mocy administracyjnych i w końcu zobaczyć, jak wyglądają te słynne avatary. Musze powiedzieć, że widok, dźwięk, jak i sama animacja przywołania, jest naprawdę świetna. Moim ulubionym avatarem chyba została Derketo. Mitra pomimo wielu przydatnych rzeczy, które oferuje, wyglądał jakoś tak nudnie w porównaniu do innych.

Zresztą sami oceńcie, chociaż zapomniałam zrobić zdjęcia avatara Seta – wielkiego oślizgłego węża.

Niestety, Babowy serwer doświadczał ostatnio problemów technicznych, więc dzisiaj musiał zostać przeniesiony na inną maszynę. Co za tym idzie zmieniło się IP i ponownie musicie znaleźć go na liście i dodać do ulubionych.

Oto jak wyglądać będzie Król Bestii – Jhebbal Sag, w Conan Exiles

Przypominam także, że na początku miesiąca zmienione zostało hasło, więc jeśli nie możecie się zalogować, to musicie wysłać do mnie wiadomość. Najlepiej zrobić to przez Facebooka, a to dlatego iż kilka osób z Was pisało do mnie maile, ale chyba mnie przyblokowaliście lub dodaliście do spamu, bo moje odpowiedzi do Was nie dochodzą (np. do Jacka).

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian Poohaty Roszak

Trupy leżą, Baba stoi face to face ze smokiem, Ragi gdzieś tam z boczku a ja się wspinam po skale bo mnie menda zrzuciła 😀

Aniol

Wielkość Avatara można dopiero docenić jak się nim steruje … wszystko jest takie male, nawet nie warte uwagi :P. A ja czekam na 300PLUS poprawek do 500+ 😉