Uprzejmie informuję, iż nasz malutki, ale jakże przytulny serwer BabaGra.PL w Conan Exiles stoi i ma się dobrze. Hmmm – prawie dobrze, bo aktualizacja 500+, która miała naprawić ponad 500 błędów, dodała kolejne. Niektóre z nich bardzo irytujące.

Najgorszym z nich jak dla mnie jest niemrawość wszelkich SI. Można przejść obok największych drapieżników, które nawet się na Ciebie nie spojrzą. Trochę to dziwne, zważywszy na to, że jeszcze w czerwcu potrafiły gonić za nami nawet kilkaset metrów.

Oczywiście te chwile, kiedy wszelkiego rodzaju stworzona i NPC nie atakują można niby wykorzystać na zwiedzanie Ziem Wygnańców, ale cóż to za zabawa gdy nie ma zagrożenia… Z drugiej strony, czasami ich agresja potrafi się pojawić w najmniej odpowiednich momentach i wtedy nie jest już tak wesoło.

Problemy z agresją przeciwników odbijają się także na Oczyszczeniach. Czasami przeciwnicy potrafią się zablokować, a że nie są agresywni i nie atakują, to ciężko ich znaleźć i zabić. Z pewnością równie irytującym błędem jest zapadanie się wszystkiego co żywe w tekstury. Chociaż to akurat czasem się przydaje, szczególnie gdy baza atakowana jest przez smoka, a jej właściciela nie ma w okolicy…

Można się jednak czasami uśmiać, bo nawet nieagresywny smok, potrafi położyć kilka osób jednym dmuchnięciem ognia. nauczka na przyszłość: nie dźgać go w dupkę, myśląc iz nic Wam nie zrobi 😀

A po tych lekko stresujących oczyszczeniach, przychodzi czas na zabawę. Pomimu wielu ołtarzy T3 z arcykapłanami, żaden użytkownik serwera nie zdecydował się na przyzwanie avatara. W sumie to po co? Nie można niszczyć budynków, zabijać przeciwników, a do tego jego przywołanie likwiduje arcykapłana i ołtarz.

I właśnie dlatego postanowiłam skorzystać z nadanych mi mocy administracyjnych i w końcu zobaczyć, jak wyglądają te słynne avatary. Musze powiedzieć, że widok, dźwięk, jak i sama animacja przywołania, jest naprawdę świetna. Moim ulubionym avatarem chyba została Derketo. Mitra pomimo wielu przydatnych rzeczy, które oferuje, wyglądał jakoś tak nudnie w porównaniu do innych.

Zresztą sami oceńcie, chociaż zapomniałam zrobić zdjęcia avatara Seta – wielkiego oślizgłego węża.

Niestety, Babowy serwer doświadczał ostatnio problemów technicznych, więc dzisiaj musiał zostać przeniesiony na inną maszynę. Co za tym idzie zmieniło się IP i ponownie musicie znaleźć go na liście i dodać do ulubionych.

Oto jak wyglądać będzie Król Bestii – Jhebbal Sag, w Conan Exiles

Przypominam także, że na początku miesiąca zmienione zostało hasło, więc jeśli nie możecie się zalogować, to musicie wysłać do mnie wiadomość. Najlepiej zrobić to przez Facebooka, a to dlatego iż kilka osób z Was pisało do mnie maile, ale chyba mnie przyblokowaliście lub dodaliście do spamu, bo moje odpowiedzi do Was nie dochodzą (np. do Jacka).

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje pistolet maszynowy, promocja na Ratowanie Świata
Następny artykułAmbitne MMO Seed pokazało ogrom świata i możliwości
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian Poohaty Roszak

Trupy leżą, Baba stoi face to face ze smokiem, Ragi gdzieś tam z boczku a ja się wspinam po skale bo mnie menda zrzuciła 😀

Aniol

Wielkość Avatara można dopiero docenić jak się nim steruje … wszystko jest takie male, nawet nie warte uwagi :P. A ja czekam na 300PLUS poprawek do 500+ 😉