Ashes of Creation jest teraz jedną z największych gier MMO w produkcji. Niedawno studio Intrepid ogłosiło, iż ich zespół powiększył się o siedmiu weteranów branży gier (głównie z Daybreak Games), a kolejnych dwudziestu dołączy w przeciągi najbliższych kilku tygodni.

Oznacza to, że już niedługo zespół pracujący nad Ashes of Creation wzrośnie do ponad 100 osób! Całkiem nieźle jak na studio indie…

Dodatkowo studio ogłosiło, iż lipiec będzie ostatnim miesiącem, kiedy osoby zainteresowane tą produkcją, będą mogły zakupić pakiety z dostępem do alpha testów I. Na ten moment ponad 8.000 graczy posiada dostęp do tej fazy, a twórcy chcą utrzymać tę ilość poniżej 10.000 osób.

Pod koniec lipca pakiet Intrepid Pre-order Pack (500$) zostanie zamieniony na inny, który nie będzie zawierał już dostępu do alpha I, ale za to oferować ma inne korzyści.

Ponadto, twórcy zamieścili nowy materiał filmowy prezentujący świat Ashes of Creation, a przynajmniej jego część, która udostępniona zostanie graczom w trakcie testów alpha I, zaplanowanych na IV kwartał tego roku.

Obejrzyjcie i dajcie znać co o tym sądzicie.

Poprzedni artykułESO Plus event powraca do The Elder Scrolls Online
Następny artykułUlepszony system personalizacji wyglądu postaci trafi do Citadel: Forged with Fire