Zła wiadomość dla osób z niecierpliwością wyczekujących aktualizacji 500+, która to miała naprawić ponad 500 błędów i zapowiedziana została na ten tydzień. Ostatecznie studio Funcom zdecydowało się ją przełożyć i to o kilka… tygodni.

W poście zamieszczonym na forum Funcom, wyjaśniono iż przyczyna tego opóźnienia jest problem ze stabilizacją aktualizacji na serwerze testowym i rozpoczynającą się letnią przerwą. Twórcy gry nie chcą ryzykować wprowadzenie tak wielu zmian i poprawek w tym tygodniu, gdyż najnormalniej w świecie nie będzie miał kto naprawić ewentualnych błędów. Dlatego też aktualizacja 500+ przełożona została na sierpień.

A tymczasem na serwer testowy trafiła mała, ale jakże interesująca zmiana, która ulepsza funkcjonalność klanów. Twórcy dodali domyślną rangę rekrut i osoby takie muszą być ręcznie mianowane na wyższe rangi (członek, oficer, lider) by mieć dostęp do klanowych skarbców. Jest wielce prawdopodobne, iż zmiana ta trafi na serwery Live jeszcze w tym tygodniu.

No cóż, nie pozostaje mi nic innego niż zaprezentować Wam kolejną serię losowych widoków, jakie można napotkać zwiedzając Ziemie Wygnańców. A jeśli wydaje się Wam, że zobaczyłam już wszystko, to uwierzcie mi, że do odkrycia została mi cała północ i część Wyżyn. Tak to jest, gdy więcej czasu schodzi mi na staniu w miejscu i podziwianiu widoków, niż przemierzaniu tegoż wielkiego i pięknego świata.

ŹRÓDŁOFuncom
Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje Tommy Gun, uruchamia Plac Zabaw
Następny artykułSpływające krwią sielskie pejzaże w The Elder Scrolls Online
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Xantos

Szkoda że się nie wyrobią, aczkolwiek lepiej dopracować treść poprawek niż potem na szybko co chwila fixy robić …

Vuko4000

Niech wypoczną. Urlop należy się każdemu nawet pracownikom Funcom. Potem czekam w końcu na nowy Content. Po przejrzeniu mapy w grze wygląda to jakby brakowało bardzo dużej części mapy. Może miasto, albo kilometrami ciągnące się podziemia ciekawe czym zaskoczy nas Funcom.