Zła wiadomość dla osób z niecierpliwością wyczekujących aktualizacji 500+, która to miała naprawić ponad 500 błędów i zapowiedziana została na ten tydzień. Ostatecznie studio Funcom zdecydowało się ją przełożyć i to o kilka… tygodni.

W poście zamieszczonym na forum Funcom, wyjaśniono iż przyczyna tego opóźnienia jest problem ze stabilizacją aktualizacji na serwerze testowym i rozpoczynającą się letnią przerwą. Twórcy gry nie chcą ryzykować wprowadzenie tak wielu zmian i poprawek w tym tygodniu, gdyż najnormalniej w świecie nie będzie miał kto naprawić ewentualnych błędów. Dlatego też aktualizacja 500+ przełożona została na sierpień.

A tymczasem na serwer testowy trafiła mała, ale jakże interesująca zmiana, która ulepsza funkcjonalność klanów. Twórcy dodali domyślną rangę rekrut i osoby takie muszą być ręcznie mianowane na wyższe rangi (członek, oficer, lider) by mieć dostęp do klanowych skarbców. Jest wielce prawdopodobne, iż zmiana ta trafi na serwery Live jeszcze w tym tygodniu.

No cóż, nie pozostaje mi nic innego niż zaprezentować Wam kolejną serię losowych widoków, jakie można napotkać zwiedzając Ziemie Wygnańców. A jeśli wydaje się Wam, że zobaczyłam już wszystko, to uwierzcie mi, że do odkrycia została mi cała północ i część Wyżyn. Tak to jest, gdy więcej czasu schodzi mi na staniu w miejscu i podziwianiu widoków, niż przemierzaniu tegoż wielkiego i pięknego świata.

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda że się nie wyrobią, aczkolwiek lepiej dopracować treść poprawek niż potem na szybko co chwila fixy robić …

  2. Niech wypoczną. Urlop należy się każdemu nawet pracownikom Funcom. Potem czekam w końcu na nowy Content. Po przejrzeniu mapy w grze wygląda to jakby brakowało bardzo dużej części mapy. Może miasto, albo kilometrami ciągnące się podziemia ciekawe czym zaskoczy nas Funcom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here