Kilkanaście dni temu studio Pearl Abyss zapowiedziało, iż dzięki darmowej aktualizacji, śliczne Black Desert Online, będzie wyglądał jeszcze lepiej. A dzisiaj przekonaliśmy się, że to prawda…

Aktualizacja Black Desert Remastered trafiła dzisiaj do zachodniej wersji gry i znacznie poprawiła oprawę audiowizualną, dzięki czemu użytkownicy mogą się cieszyć nie tylko ulepszonymi efektami graficznymi, ale i lepszym dźwiękiem.

By uczcić to wydarzenie, każda osoba, która do 29 sierpnia która zaloguje się do gry – nawet te korzystające z 7-dniowego okresu próbnego, otrzymają w prezencie darmowego wierzchowca T7 oraz zestaw Divine Lahr Arcien Horse Gear, który normalnie kosztuje 20Euro.

Prócz ulepszonej oprawy audiowizualnej, twórcy wprowadzili także kilka innych istotnych zmian. Zwiększono między innymi ilość punktów doświadczenia zarabianych na poziomach od 56 do 61 (x1.2) i powyżej (x2), dodano kreator zestawów strojów oraz zwiększono obrażenia zadawane przez podstawowe bronie wszystkich klas.

Ponadto fani Black Desert Online mogą wziąć udział w licznych eventach i konkursach:

Więcej informacji na temat dzisiejszej aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie Black Desert Online, a tymczasem radzę Wam obejrzeć zamieszczony powyżej zwiastun i po raz kolejny raz zachwycić się tym, jak pięknie wygląda ta gra.

Poprzedni artykułPremiera MapleStory 2 w październiku, tryb Mushking Royale dostępny od dzisiaj
Następny artykułWorld of Warships świętuje urodziny musicalem
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mr Robost

Wygląda nawet za ładnie. Wszystko się świeci, błyszczy i raduje oczy. Świetna aktualizacja, która cieszy całą społeczność.

Anselmo

Konik Zaparkowany 🙂
Dzięki Kiniuś za info !!!