Już w najbliższy wtorek, 7 sierpnia, H1Z1: Battle Royale oficjalnie zadebiutuje na PlayStation 4. Aby to uczcić studio Daybreak Games doda mnóstwo nowości, wliczając w to karnet bojowy.

Pod koniec czerwca pisałam, iż w tę wersję H1Z1 zagrało już ponad 10 milionów osób, nie ma się więc co dziwić, że przyciąga ona teraz najwięcej uwagi developerów.

W związku z premierą H1Z1 na PS4, do gry dodane zostaną dwie nowe bronie: granatnik przeciwpancerny RPG oraz półautomatyczny karabin snajperski SOCOM. RPG ma będzie mieć zastosowanie przeciwko pojazdom, podczas gdy SOCOM to kolejny taktyczny element do walki na dalekie odległości.

Do H1Z1 na PS4 zawita także nowy pojazd: ARV. Ten potężny samochód pomieści całą 5-osobową drużynę, a do tego w jego suficie znajduje się klapa dla strzelca.

Po sukcesie karnetu bojowego w Fortnite: Battle Royale, kolejne studia decydują się na wprowadzenie tego rodzaju zawartości dla graczy.

W dniu premiery H1Z1 na PlayStation 4, graczom udostępniony zostanie także Karnet Bojowy z trzema poziomami: darmowy, premium i dla posiadaczy PS Plus. Kolejne poziomy karnetu mogą zostać odblokowane poprzez zbieranie punktów doświadczenia podczas rozgrywki lub poprzez zakup w sklepie. Linia Premium kosztować będzie 5,49$, a posiadacze PS Plus otrzymają dostęp do ostatniej za darmo.

Ponadto uzytkownicy na PlayStation 4 będą mieli możliwość zakupienia dwóch nowych pakietów zawierających przedmioty kosmetyczne: Viper Starter za 4,99$ i Hardline Deluxe za 34,99$.

I co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach, czy graliście w H1Z1 na PS4 i jak Wam się podoba ta wersja gry.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułRozszerzenie Reignited zmieni oblicze Citadel: Forged with Fire
Następny artykułBless Online zapowiada wielkie walki PvP oraz gildyjne zarządzanie strefami