Wielkimi krokami zbliża się zapowiedziany na październik beta test Fallout 76, więc nie ma co się dziwić iż Bethesda zaktualizowała związane z tym wydarzeniem pytania i odpowiedzi. Oto kilka ciekawostek, o których powinniście wiedzieć.

Zacznijmy od tego, że dostęp do beta testów otrzymają jedynie osoby, które zakupią Fallout 76 w przedsprzedaży. Dobra wiadomość (a może i nie?) jest taka, że postęp postaci z fazy beta zachowany zostanie po premierze gry. Oznacza to, iż tak faktycznie początek tych dziwnych beta testów będzie tak naprawdę wcześniejszą premierą gry.

W momencie rozpoczęcia beta testów nie będzie obowiązywała klauzula poufności, co oznacza iż osoby w nich uczestniczące będą mogły streamować i dzielić się opiniami. Dzięki temu osoby niezdecydowane będą mogły ocenić prezentowaną rozgrywkę i zdecydować o ewentualnym wcześniejszym zakupie gry.

Jeśli jednak liczyliście na to, iż Fallout 76 zadebiutuje na Steam, to niestety muszę Was zmartwić. Zgodnie z informacja podaną przez twórców, survival ten będzie dostępny na Xbox One, PlayStation 4 oraz poprzez platformę Bethesda.net na PC.

To kto z Was zdecydował się na zakup Fallout 76 w przedsprzedaży? Dajcie znać w komentarzach, czy macie zamiar zagrać w ten „łagodny” survival.

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje dubeltówkę i nowy tryb okresowy
Następny artykułRevelation Online zawitało na Steam, rozdaje prezenty
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
LoOBuZ

Nie szkodzi że nie będzie na Steam, ważniejsze żeby gra była fajna minimum taka jak 4. Może w 4 nie było mega historii ale moim zdaniem gra nadrabila graficznie i wypasionym systemem zbierania złomu ( Tak jestem śmieciarzem i dobrze mi z tym). Do tego można było coś tam zbudować więc już jakiś potencjał do trybu online mają. Nie ważne gdzie wydadzą tylko jaka będzie po wydaniu.