Wielkimi krokami zbliża się zapowiedziany na październik beta test Fallout 76, więc nie ma co się dziwić iż Bethesda zaktualizowała związane z tym wydarzeniem pytania i odpowiedzi. Oto kilka ciekawostek, o których powinniście wiedzieć.

Zacznijmy od tego, że dostęp do beta testów otrzymają jedynie osoby, które zakupią Fallout 76 w przedsprzedaży. Dobra wiadomość (a może i nie?) jest taka, że postęp postaci z fazy beta zachowany zostanie po premierze gry. Oznacza to, iż tak faktycznie początek tych dziwnych beta testów będzie tak naprawdę wcześniejszą premierą gry.

W momencie rozpoczęcia beta testów nie będzie obowiązywała klauzula poufności, co oznacza iż osoby w nich uczestniczące będą mogły streamować i dzielić się opiniami. Dzięki temu osoby niezdecydowane będą mogły ocenić prezentowaną rozgrywkę i zdecydować o ewentualnym wcześniejszym zakupie gry.

Jeśli jednak liczyliście na to, iż Fallout 76 zadebiutuje na Steam, to niestety muszę Was zmartwić. Zgodnie z informacja podaną przez twórców, survival ten będzie dostępny na Xbox One, PlayStation 4 oraz poprzez platformę Bethesda.net na PC.

To kto z Was zdecydował się na zakup Fallout 76 w przedsprzedaży? Dajcie znać w komentarzach, czy macie zamiar zagrać w ten „łagodny” survival.

1 KOMENTARZ

  1. Nie szkodzi że nie będzie na Steam, ważniejsze żeby gra była fajna minimum taka jak 4. Może w 4 nie było mega historii ale moim zdaniem gra nadrabila graficznie i wypasionym systemem zbierania złomu ( Tak jestem śmieciarzem i dobrze mi z tym). Do tego można było coś tam zbudować więc już jakiś potencjał do trybu online mają. Nie ważne gdzie wydadzą tylko jaka będzie po wydaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here