Szukacie nowego Battle Royale, ale macie nadzieję, na znalezienie w niem czegoś unikalnego? The Cycle może się Wam spodobać!

The Cycle niemieckiego studia Yager oferować będzie 20-minutowe mecze PvPvE, w których gracze nie tylko walczą pomiędzy sobą, ale dodatkowo wykonują kontrakty by móc zdobyć lepsze wyposażenie.

W przypadku The Cycle, wygranym wcale nie musi być osoba z największą ilością zabójstw, czy też ta, której udało się przeżyć jako ostatniej. Wygrać może także osoba, której jako pierwszej udało się wypełnić kontrakt. Dlatego też, mimo iż gra oferować będzie jedynie tryb solo, to kooperacja między graczami będzie mile widziana.

The Cycle udostępnione zostanie graczom dopiero pod koniec roku, ale już dzisiaj ruszają pierwsze Alpha testy tej gry. Potrwają one do 12 sierpnia i oferują wgląd w postęp prac nad rozwojem tej gry.

By zdobyć klucz trzeba zarejestrować się na oficjalnej stronie gry. Spróbujcie, może się Wam jeszcze uda!

Niestety, osoby uczestniczące w Alpha testach nie będą się mogły dzielić zrzutami, stream ować, ani nagrywać, ale za to mogą swobodnie o niej dyskutować.

Postaram się w takim razie zagrać w The Cycle i powiedzieć Wam co o niej myślę. (O ile miną upały, bo nie chce mi się w nic grać od miesiąca…)

Więcej informacji na temat tej gry znajdziecie TUTAJ.

2 KOMENTARZE

Comments are closed.