The Cycle niemieckiego studia Yager ma przełamać wszechobecna przemoc znaną z gier Battle Royale, a w zamian zaoferuje użytkownikom 20-minutowe mecze PvPvE.

The Cycle będzie strzelanką z widokiem z pierwszej osoby. Zapowiada się niby jak standardowy Battle Royale: 20 graczy zrzuconych jest w kapsułach na planetę, gdzie walczą o surowce. Różnica jest ta, że w tym przypadku, twórcy bardziej liczą na kooperację, a nie wzajemne mordowanie się, chociaż to także jest możliwe.

By móc zdobyć lepszą broń i wyposażenie, użytkownicy The Cycle będą musieli wypełniać kontrakty, a fauna i flora tej planety z pewnością nie będzie im tego ułatwiać. To od decyzji graczy zależy, czy na krótki czas połączą siły z innymi osobami, czy też postanowią wyeliminować konkurencję.

Pierwsze alpha testy tej unikalnej strzelanki z bardzo fajna grafiką, miały miejsce w sierpniu, a już za kilkanaście dni rusza kolejna faza. Serwery The Cycle udostępnione zostaną testerom w dniach 18-20 wrzesień w godzinach 19:00 do 23:00 czasu polskiego. Niestety, testy te nadal objęte są NDA związanym ze zdjęciami, nagrywaniem i streamowaniem, ale można będzie spokojnie dzielić się swoimi wrażeniami.

Zaproszenia do kolejnej fazy alpha testów wysyłane będą w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, więc jeśli chcielibyście wziąć w nich udział to macie jeszcze szansę – wystarczy zarejestrować się na stronie głównej gry.

A poniżej zamieszczam najnowszy zwiastun rozgrywki z The Cycle i powiem Wam, że przed oczami widzę… FireFall. Ech, te wspomnienia…

Poprzedni artykułAshes of Creation z nowym zwiastunem rozgrywki i planami względem alpha testów
Następny artykułBless Online dodaje Rift of Space and Time