No więc, dbacie o swoje zwierzątka domowe upewniając się iż dostają tylko najwartościowsze pożywienie, czy też dajcie im do jedzenia co popadnie? Już niedługo do Conan Exiles zawita system oswajania zwierząt i ich właściciele staną przed takim właśnie dylematem.

Na serwer testowy trafiły kolejne zmiany związane z systemem oswojonych stworzeń. Po zamianach będą one jeść wszystko co im podacie, wliczając w to nawet zgniłe mięso i włókna roślinne. Jednak jeśli się nieco wysilicie i zapewnicie im ich ulubione pożywienie, to podobnie do niewolników, także i Was zwierzątka otrzymają tymczasowy buff. Tak niewiele potrzeba do ich szczęścia…

Dodawane przez studio Funcom, nowe ustawienia serwerów, pozwalać będą nie tylko na wyłączenie systemu karmienia stworzeń, ale i wymuszenie karmienia ulubionymi potrawami.

Prócz tego, oswojone stworzonka dostana nową animację pokazującą, że są głodne.

Także i funkcjonalność uli została zmieniona. Zbieranie miodu zajmować będzie określona ilość czasu, ale będzie można to przyspieszyć znajdując pszczoły podczas zbierania kwiatów. Zwykłe pszczoły nieznacznie zwiększa produkcje miodu w ulu, natomiast Królowa będzie produkować go o wiele więcej. I to co najważniejsze: miód będzie można w końcu przechowywać w stosach po 100!

Prócz tego na serwer testowy trafiło wiele poprawek, dodano możliwość zebrania mięsa z demonicznego pająka oraz zielonych i różowych ptaków, a także zwiększono asortyment u kupca Koros the Brave.

To nadal nie wszystkie zmiany, jakie planują wprowadzić twórcy Conan Exiles. Developerzy rozpoczęli prace nad balansem avatarów, obejmujące zarówno zadawane obrażenia, jak i ich funkcjonalność. Najwięcej pracy wymagać będzie avatar Seta, ale to związane jest z techniczną natura tej bestii.

Twórcy planują także wprowadzić pewne zmiany poprawiające jakość życia. Jedna z planowanych zmian obejmuje nową ulepszona mapę z siatką współrzędnych, co ułatwić ma graczom nawigację. Trwają także prace nad udoskonaleniem dziennika zdarzeń, w którym pojawić się maja informacje o czas, datę, restarty serwera i sposób w jaki coś zostało zniszczone (rajd, rozpad, itd.). Gracze spodziewać się mogą także optymalizacji budynków oraz usprawnień związanych z systemem Oczyszczania.

Nadal nie wiemy, kiedy zmiany te trafią na serwery Live.

ŹRÓDŁONotki aktualizacyjne
Poprzedni artykułH1Z1 na PC zmienia nazwę, Jace Hall przejmuje kontrolę
Następny artykułGreen Hell: walka o przetrwanie w amazońskiej dżungli
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mike Vanilia

Conan Exiles już chyba zdycha powoli …Bardzo boleje nad tym….