Już w tym tygodniu zadebiutuje nowe specjalne wydarzenie w Fortnite Battle Royale: High Stakes (Wysokie Ryzyko), w trakcie trwania którego będzie można zdobyć niepowtarzalne nagrody.

Gracze uzyskają między innymi dostęp do nowego stroju z różnymi wariantami, nowego trybu okresowego Gateway oraz specjalnych wyzwań, za które będzie można zdobyć unikalne nagrody. Ponadto w grze pojawi się nowy przedmiot do szybkiego przemieszczania postaci: grappler (przysysak).

Strój: Wildcard

Zainspirowany czterema kolorami kart, strój Dzika Karta z pewnością wygląda wyjątkowo. Tym bardziej, że gracze otrzymają cztery różne maski do wyboru.

W zestawie gracze znajdą także plecak w kształcie nesesera z przypiętymi kajdankami oraz lotnię Safe Cracker.

Wszystkie te przedmioty będzie można zakupić w sklepie.

Tryb okresowy: Gateway

Cztery sejfy załadowane zostały do zrzutów z zaopatrzeniem, a w każdym z nich znajduje się drogocenny klejnot w kształcie lamy. Sejfy te są widoczne na stracie meczu.

Ty i Twoja drużyna musicie zlokalizować sejf, zabrać klejnot, obronić go przed innymi graczami i opuścić wyspę w jednej z czterech specjalnych furgonetek (także widoczne na mapie). Pierwsze cztery drużyny, które opuszczą wyspę, wygrywają.

Wyzwania: High Stakes

Gracze otrzymają dostęp do specjalnych wyzwań związanych z tym wydarzeniem, za ukończenie których zdobyć będzie można cztery nagrody nagrody:

  • Podnieś klejnot w 5 różnych meczach w trybie Gateway – smugi z pieniędzy;
  • Zagraj 10 meczy w trybie Gateway – 5000 XP;
  • Zadaj 500 obrażeń osobom niosącym klejnot – graffiti;
  • Ukończ wcześniejsze wyzwania – łom.

Nowy przedmiot: Przysysak

Wraz z nowym wydarzeniem, zapewne już w najbliższy wtorek, w grze pojawi się nowy przedmiot służący do przemieszczania postaci: Grappler (Przysysak), czyli broń wystrzeliwująca kotwiczki.

I jak Wam się podoba zapowiedź wydarzenia Wysokie Ryzyko?

Poprzedni artykułSubnautica doczeka się samodzielnego dodatku Below Zero
Następny artykułAshes of Creation z nowym zwiastunem rozgrywki i planami względem alpha testów