Ponury Festiwal Czarownic powrócił i po raz kolejny mieszkańcy Tamriel mogą wziąć udział w tych mrożących krew w żyłach uroczystościach, dzięki którym zdobędą dodatkowe punkty doświadczenia oraz wyjątkowe nagrody.

Tegoroczny Festiwal Czarownic to także pierwsza okazja by zakupić jedno z czterech unikalnych piór Indrika, które to potrzebne będą do przywołania tego unikalnego wierzchowca.

Festiwal Czarownic jest dostępny od dzisiaj w The Elder Scrolls Online i potrwa do 1 listopada. Podczas tego wydarzenia możecie cieszyć się 100% bonusem do zarabianych PD, a także zdobyć przerażającą ilość przedmiotów z nim związanych, wliczając w to nowy motif.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji wziąć udział w tym wydarzeniu, to wystarczy udać się do Crown Store by otrzymać przedmiot Crow Caller. Następnie należy go użyć, ukończyć misję „The Witchmother Bargain”, za którą otrzymujemy Witchmother’s Memento. Użycie tegoż memento przywołuje kocioł czarownic, który daje 2-godzinego buffa n 100% do PD.

Osoby, które posiadają już memento z zeszłorocznego wydarzenia, mogą je użyć i od razu otrzymać buffa.

Jeśli zdecydujecie się wziąć udział w tegorocznym wydarzeniu, to do zdobycia są niesamowite nagrody ze specjalnych skrzynek rzucanych po śmierci z wszystkich bossów. W Plunder Skulls znajdziecie między innymi Hollowjack Motif, części do Apple-Bobbing Cauldron memento, maski, przepisy, meble i materiały rzemieślnicze.

Dodatkowo, z pierwszego bossa, jakiego zabijecie danego dnia, otrzymacie Dremora Plunder Skull – diabelską skrzynką wypełnioną starymi, jak i nowymi nagrodami, z gwarantowaną stroną Dremora Motif w zależności, od pokonanego bossa:

  • Bossy z Areny – łuk i nogi;
  • Dark Anchor oraz Geyser – sztylety i rękawice;
  • Bossy w delve – kije i paski;
  • Ostatni boss w instancji grupowej – nakrycia głowy oraz buławy;
  • Publiczne lochy oraz bossy do questów – tarcze i buty;
  • Ostatni boss w instancjach rajdowych – miecze i napierśniki;
  • World Boss – naramienniki oraz topory.

Wraz z Festiwalem Czarwonic do Crown Store powróci Exorcised Coven Cottage. Jeśli jednak zdobyliście związane z tym wydarzeniem osiągniecie „An Unspiring Harvest„, to prócz koron, będziecie mogli go także zakupić za złoto.

No to cóż – do dzieła 😀

Poprzedni artykułEkipa Fortnite wprowadza ograniczenia mocy w Ratowanie Świata, dodaje burze beta
Następny artykułHalloween zawitało do MapleStory 2, upiorne nagrody do zdobycia