Dodawane przez Epic Games skórki do Fortnite, są przedmiotami czysto kosmetycznymi, ale to nie znaczy, że gracze nie potrafią wykorzystać ich zalet w walce.

Gracze Fortnite Battle Royale są niezmiernie kreatywni, jeśli chodzi o wynajdywanie nowych sposobów na wyeliminowanie wrogów. Nowo dodane skórki strachów na wróble z zestawu Wypchane Słomą, uczyniły eliminacje przeciwników jeszcze bardziej widowiskowe. A do tego, są one naprawdę śmieszne.

W sobotę, 7 października do sklepu zawitały dwie nowe skórki: Człowiek z Siana i Komando Słoma,  wraz z lotnią oraz unikalnym kilofem. Połączenie jednej z nich wraz z emotką „poza T”, może dać graczom delikatną przewagę nad przeciwnikami.

A wszystko zaczęło się od użytkownika Reddita o nazwie ANattyLight, który zamieścił video z łatwą eliminacją na Zgubnych Ziemiach. Gracz wykorzystał Człowieka z Siana oraz emotkę T, by udać stracha na wróble w pobliżu pola kukurydzy. Nie podejrzewający niczego przeciwnik został dość szybko wyeliminowany.

Don’t Touch My Crops from FortNiteBR

Kolejne nagranie pochodzi od użytkownika Immarksman, który w swoim tricku wykorzystał Komando Słoma w sklepie z dekoracjami Halloween. Dzięki emotce T, przeciwnik schował broń i najspokojniej w świecie zaczął się leczyć w kącie sklepu.

Don’t mind me… just your average scarecrow Halloween decoration from FortNiteBR

Jak się można było tego spodziewać, opinie na temat wykorzystania tych skórek wraz z emotką T, są bardzo różne. Podczas gdy część graczy jest zachwycona nową taktyką, to są tez i tacy, co uważają iż emotka ta powinna zostać zmieniona.

Jestem ciekawa, jaka decyzję podejmie Epic Games, bo byliśmy już świadkami wprowadzania zmian zarówno w przedmiotach kosmetycznych, jak i emotkach.

Co by nie mówić o Fortnite, ale to właśnie dzięki takim unikalnym możliwościom rozgrywki, produkcja ta jest aż tak popularna, a ja z niecierpliwością wyczekuję na kolejne sztuczki wymyślone przez graczy.

Poprzedni artykułRzut oka na Blackrose Prison, nową arenę w ESO: Murkmire
Następny artykułNadciąga pierwsze darmowe rozszerzenie do Dark and Light: Shard of Faith