Murkmire to kolejne rozszerzenie do the The Elder Scrolls Online, którego premiera na PC zapowiedziana została na 22 października. DLC to wyśle graczy na Czarne Mokradła, czyli do ojczyzny Argonian, ale prócz bagien gracze będą także mogli sprawdzić swoje siły na nowej arenie PvE.

Blackrose Prison stworzone zostało jako kolonia karna przez imperialnego maga Pelladil Direni. Teraz, setki lat później, te porzucone więzienne ruiny przejęte zostały przez plemię Naga Argonian, którzy zwą siebie Czarna Gwardią.

Na nowej arenie, czteroosobowe drużyny staną do walki z kolejnymi falami przeciwników, takich jak chociażby wampiry, bagienne potwory, imperialni dezerterzy, czy też Czarna Gwardia. Przetrwać będzie trzeba pięć kolejnych rund, by na koniec każdej z nich zmierzyć się z bossem i ostatecznie wyjść zwycięsko z tego miejsca.

W trakcie walki gracze będą mogli użyć czterech Sigili: Odrodzenia, Osłony zmniejszającej otrzymywane obrażenia, Wytrzymałości, który odnawia zapas Magicki i Staminy, a także Leczenia. I o ile są one z pewnością bardzo użyteczne, to każdy z nich można będzie użyć tylko raz, a do tego ich użycie odejmie punkty z końcowego wyniku.

Każdy pokonany boss w Blackrose Prison nagrodzi gracza jednym elementem z trzech unikalnych zestawów pancerzy, jakie dodane zostaną do gry wraz z DLC Murkmire.  Dodatkowo, gracze którzy ukończą arenę, mogą otrzymać unikalne bronie Blackrose, które wzmacniać będą umiejętności gracza, a także skórkę na postać imitującą łuski Argonian – Palescale Skin.

Ukończenie Blackrose Prison na poziomie Veteran i bez śmierci oraz używania Sigilis, nagrodzi graczy tytułem „The Unchained”.

No nic, to teraz muszę poszukać, z którą w końcu będę sie mogła wybrać na podbój instancji grupowych, triali i aren 🙂

Poprzedni artykułZaginione w akcji: Wild West Online
Następny artykułGracze Fortnite wykorzystują nowe przedmioty kosmetyczne, by wyeliminować przeciwników