Ekipa popularnego w ostatnim czasie survivalu Scum, zamieściła wczoraj informacje dotyczące postępu prac nad nowościami, które w niedalekiej przyszłości dodane zostaną do tej gry. Część z nich powstaje na wyraźne życzenie graczy.

I tak, jeśli chodzi o pojazdy, to na pierwszy ogień pójdzie prosty kombiak, który będzie można znaleźć na wyspie i używać jako środka transportu. W kolejnych etapach planowane jest wprowadzenie naprawiania pojazdów oraz zmiany ich wyglądów, ale na starcie będzie prosto: znajdziecie pojazd, wsiadacie i prowadzicie.

Jeśli jednak SUV nie do końca do Was przemawia, to może spodoba się Wam bardziej tradycyjny pojazd, który z pewnością będzie słychać i widać z oddali: traktor. Na ten jednak trzeba będzie poczekać nieco dłużej.W końcowej fazie znajdują się także prace nad nowa bronią: łukiem. Z racji tego iż w Scum obecna jest dość realistyczna mechanika, gdzie penetracja pocisku uzależniona jest od materiału i prędkości, itd., to twórcy muszą dopracować jeszcze nieco aspektów technicznych tej broni.A jak przy balistyce jesteśmy, to warto wspomnieć o planach dotyczących dodania pięciu kolejnych kamizelek kuloodpornych, które różnić się będą jakością i rodzajem zatrzymywanych pocisków. Prócz tego twórcy zmieniają obliczenia obrażeń w walce wręcz, tak by brały pod uwagę to czy broń jest obuchowa, czy też ostra, oraz rodzaj noszonej odzieży.

Planowane fortyfikacje, które w przyszłości zawitają do gry, wykorzystywać będą istniejący w grze system hologramów, co umożliwi graczom ustawienie danego elementu i jego wytwarzanie bez konieczności posiadania przy sobie wszystkich surowców.Prócz tego w planach dodanie jest nowej bazy morskiej, przy której lotnisko to pikuś, losowych zrzutów zaopatrzenia, więcej brono, lornetki oraz modyfikacji pasujących tylko do określonych broni.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowości te udostępnione zostaną graczom, ale trzeba powiedzieć, iż Scum zapowiada się na naprawdę fajną grę – zaraz po tym jak poprawiona zostanie jej optymalizacja.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułDauntless dodaje ostiańskie rewolwery oraz… upadek na twarz
Następny artykułNeoWiz zapowiada premierę Bless Online jako tytuł Free-to-Play
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
UltrasWorldPL

Podoba mi się jak rozwija się ta gra. Niech twórcy DayZ patrzą i się uczą.