Do PlayerUnknown’s Battlegrounds zawitała kolejna aktualizacja, a wraz z nią nowy pistolet maszynowy, Halloweenowe skórki, nowy tryb w meczach niestandardowych oraz wiele usprawnień.

Nowy pistolet maszynowy Skorpion dostępny ma być na wszystkich mapach i oferuje dwa tryby strzelania: ogniem ciągłym lub też pojedynczym. Zajmować będzie on ten sam slot co pistolet, standardowa pojemność magazynku wynosić ma 20 naboi z możliwością powiększenia do 50 i używać będzie 9 mm amunicji.

A że mamy sezon Halloweenowy, to nie ma co się dziwić, że wydarzenie to zawitało także do PUBGa. Gracze mogą zakupić jeden z przerażających zestawów: Morderczy Klaun, Maniakalny Rzeźnik, Mumia, czy też Krwawa Pielęgniarka. Każdy element zestawu będzie można kupić osobno, ale będą one także sprzedawane w całości po obniżonej cenie. Co ważne, strój Maniakalny Rzeźnik można zakupić za 10.000 BP!

Prócz tego wszystkie osoby, które zalogują się do gry przed 7 listopada, otrzymają czasową maskę: Haunted Pumpkin Mask, którą będzie można zatrzymać na zawsze rozgrywając w niedługim czasie specjalne mecze drużynowe.

Aktualizacja #23 wprowadziła także wiele usprawnień. Nowe okno w lobby informować będzie o ostatnich zmianach, a nowa funkcja umożliwi zgłaszanie graczy podczas lub po zakończeniu meczu.

Ponadto wprowadzono poprawki w przejrzystości niebieskiej strefy, ulepszono ruchome cele w trybie treningowy, dodano nową kategorie przedmiotów kosmetycznych zajmujących kilka slotów, a także dodano nowy tryb do meczy niestandardowych – Podbój.

Poprzedni artykułWydarzenie Koszmarów Czar zawitało do Fortnite Battle Royale: potwory sześcianu atakują
Następny artykułNo Man’s Sky dostanie w przyszłym tygodniu nieco upiorną, ale darmową aktualizację