No Man’s Sky powoli odbudowuje swój wizerunek i zostawia za sobą miano największego rozczarowania 2016 roku. Gra ta powoli zaczyna nabierać kształtu, jaki był oczekiwany (i zapowiadany) jeszcze przed jej premierą.

Ostatnia aktualizacja – Next, okazała się sporym sukcesem i po raz pierwszy od dawna przyciągnęła sporo osób. Tryb wieloosobowy w sporym stopniu odmienił No Man’s Sky, a możliwość tworzenia baz w dowolnym miejscu na każdej planecie, ucieszyła fanów budowania.

W ciągu ostatnich miesięcy do gry dodano szereg darmowych aktualizacji, usprawnień oraz misji. Począwszy od tych mniejszych funkcji, jak umożliwienie graczom dostosowanie kształtu ciała ich postaci, poprzez motocykle, aż do Atlasu, gdzie można dodawać swoje odkrycia.

Na przyszły tydzień zapowiedziano kolejną dużą i darmową aktualizację – The Abyss (Otchłań), która skupi się na nieco mroczniejszych elementach tego uniwersum. W sam raz na Halloween.

Niestety nie ujawniono jeszcze jej szczegółów, ale wiemy że aktualizacja ta zadebiutuje jednocześnie na wszystkich dedykowanych platformach: PC, Xbox One i PS4.

A tymczasem jeden z graczy No Man’s Sky znalazł klimatyczną planetę, na której odtworzył plakat do filmu Tima Burtona „Nightmare before Christmas„. Planeta ta nazwana została przez niego This is Halloween, a jej koordynaty to GIYEA:0C42:0079:0D62:0046.

Kurcze… Ta gra w wygląda coraz ciekawiej 🙂

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułPlayerUnknown’s Battlegrounds dodaje SMG Skropion oraz horrorowate skórki
Następny artykułMroczna Heksylwania i nowe bronie zawitały do Fortnite Ratowanie Świata
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Aniol

comment image?sfrm=png

Tak wyglada plakat jakby co 🙂