Jakby w Scum nie było już wystarczająco dużo paskudnych szczegółów związanych z przetrwaniem, to najnowsza aktualizacja dodała kolejny element do tej listy: maski robione z ludzkiej skóry.

Robienie masek z oskórowanych ciał przeciwników, jest teraz kolejnym punktem na liście nieco zdeprawowanych rzeczy (po załatwianiu swych potrzeb na ciała przeciwników), do których zachęca graczy ekipa tworząca survival Scum. Zgodnie ze słowami twórców, tą nowo dodaną maskę może wykonać każdy i „gwarantuje ona powodzenie u płci przeciwnej„…  W sam raz coś dla wielbicielek psychopatów.Ale to nie wszystkie nowości, jakie zawitały  do Scum w najnowszej aktualizacji.

Od kilku dni gracze mogą obrażać innych z daleka pokazując im na przykład środkowy palec. To tylko jeden z gestów, który został dodany do tej gry.

Prócz tego dodano 30 jaskiń, które można zaadoptować na prawie przytulny domek, a także nowe prowizoryczne bronie: pistolet oraz strzelbę. Osoby preferujące eksplorację nocą, z pewnością ucieszy dodanie gogli noktowizyjnych.

Ekipa ze studia Gamepires wprowadziła także wiele usprawnień związanych z optymalizacją gry, ulepszyła dźwięki wystrzałów z KAR98 i SVD, dodała animacje samobójstwa postaci oraz naprawiła kilka irytujących błędów.

Prócz tego rozpoczęto prace nad najbardziej oczekiwanymi funkcjami, wliczając w to pojazdy i fortyfikacje.

Dla osób, które dziwnym trafem przegapiły informacje o Scum, to w tytule tym gracz wciela się w postać przestępcy, który wraz z innymi zrzucony zostaje na tajemniczą i śmiertelnie niebezpieczną śródziemnomorską wyspę.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułAshes of Creation pokazuje tryb Royale, zdradza kilka ciekawostek
Następny artykułMapleStory 2 zmaga się z problemami, zapowiada premierę na Steam