Studio Gamepires, twórcy survivalowego hitu ostatnich tygodni – Scum, pracują nad kolejnymi nowościami. Może i gra ta sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy, ale dobrze wiemy, iż przed studiem jeszcze sporo pracy.

Kilkanaście dni temu twórcy ujawnili, iż pracują nad wprowadzeniem do gry pojazdów. Na pierwszy rzut do Scum zawita prosty kombi, ale z czasem znaleźć na mapie będzie można takie cuda, jak chociażby traktory.

Dobra wiadomość jest taka, że większość prac związana z modelem i teksturami pierwszego pojazdu została już ukończona, a teraz projektanci przystąpili do części technicznej oraz animacji. Nadal jednak nie znamy daty, kiedy samochód ten miałby pojawić się w grze.

Na mapie pojawić się mają także nowe miejsca zainteresowań, gdzie będzie można znaleźć atrakcyjne łupy. Pierwszym z nich ma być morska baza z częścią podziemną.

Spore zmiany wprowadzone zostaną w celownikach optycznych. Część z nich przypisana zostanie do danej broni, gdzie będą mogły być użyte bez konieczności montowania szyny. W innych przypadkach, szyna będzie wymagana:

  • POSP 4x24V – SVD;
  • ZF39 – Kar98;
  • Hunter – Hunter 85;
  • P-223 – SVD i AK47 z szyną;
  • ACOG – SVD i AK47 z szyną.

W niedługim czasie do Scum zawitają także zrzuty samolotowe, w których znaleźć będzie można atrakcyjny łup. Więcej informacji na ich temat dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje Taran oraz wbudowane turnieje
Następny artykułEkipa Fortnite wprowadza ograniczenia mocy w Ratowanie Świata, dodaje burze beta