Kilka dni temu na serwery Bless Online trafiła spora aktualizacja, która prócz zwiększeniem maksymalnego poziomu postaci do 50, dodaniem nowego regionu i instancji grupowych, wprowadziła także poważny błąd, który – jak się pewnie domyślacie, został wykorzystany przez graczy.

Błąd ten pozwalał graczom na zakup zielonych przedmiotów od handlarzy NPC i rozłożeniu ich na zasoby służące do ulepszania wyposażenia (Ymir’s Skin).

Kilka dni później studio NeoWiz znacznie zmniejszyło szansę na uzyskanie elementów potrzebnych do ulepszania wyposażeniu po rozłożeniu przedmiotów zakupionych od NPC. Prócz tego usunięto przedmioty z ekwipunku osób, które wykorzystały ten exploit  i nadal były w ich posiadaniu.

Pozostali użytkownicy, którzy wykorzystali ten błąd, a z różnych przyczyn nie posiadają już tych przedmiotów, mają zablokowany dostęp do rynku. By został on odblokowany, muszą odkupić uzyskane w ten zabroniony sposób przedmioty lub też zapłacić ich równowartość w złocie. Gracze mają na to kilka dni. W przeciwnym razie ulepszone przez nich przedmioty zostaną usunięte z ekwipunku.

Brzmi to nieco skomplikowanie, ale jestem przekonana iż gracze Bless Online, poradzą sobie z tym wyzwaniem.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułEscape from Tarkov dodaje Pchli Targ i ranking graczy
Następny artykułRozszerzenie Fortuna już dostępne w Warframe, rekord popularności pobity
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Mogli być odpuścić tym dwóm graczom którzy im zostali.