Na serwery Z1BR (PC) trafiła kolejna aktualizacja, która naprawia kilka najważniejszych błędów, a także uruchamia specjalne wydarzenie związane ze Świętem Dziękczynienia: Polowanie na Indyka.

TRYB ARCADE: POLOWANIE NA INDYKA

Podobnie jak w poprzednich latach, także i teraz wszyscy gracze pojawiają się na Arenie w gigantycznych strojach indyka, których nie można zdjąć ani porwać na skrawki. Jedyne dostępne bronie, które będzie można znaleźć na mapie to kusze i strzały.

W późniejszym etapie meczu na mapie pojawi się kilka zrzutów, w których będzie można znaleźć strzelbę z amunicją. W tym roku jednak, osoby posiadające strzelbę, w momencie poruszenia się, wydadzą z siebie odgłos gulgotania indyka.

Nagrody

Na mapie znaleźć będzie można porozrzucane „Raw Juicy Turkey„. Zbierzcie 250 z nich, a w nagrodę otrzymacie nowy hełm: Salmonella.

Premia: bardzo trudne wyzwanie

Jeśli uda się Wam wygrać mecz Turkey Hunt Arcade, mając na sobie hełm Salmonella ORAZ płonąc w tym momencie, to otrzymacie w nagrodę hełm „King of the Grill”.

Jak zagrać

Polowanie na Indyka jest trybem Arcade, więc by zagrać należy kliknąć przycisk Play, następnie wybrać Arcade i gotowe.

Wydarzenie to udostępnione zostanie wszystkim graczom już dzisiaj (21.11), o godzinie 19:00 czasu polskiego i potrwa do poniedziałku, 26 listopada, do godziny 19:00.

INNE

Prócz tego, dzisiejsza aktualizacja naprawiła także kilka błędów:

  • Gracze nie pojawiają się już na mapie w gazie;
  • Naprawiono nieskończone pojawianie się pojazdów;
  • Naprawiono kolizję z dachami;
  • Tryb obserwatora w trybie Solo powinien już wybrać zabójcę gracza;
  • Rankingi powinny pojawiać się na tablicach Box of Destiny.

Niestety, w związku z przerwą świąteczną w USA, naprawienie innych błędów związanych z mapą Z2 przełożone zostało na przyszły tydzień. Priorytetem dla ekipy Z1BR jest naprawienie problemów związanych z dystrybucją łupów oraz pojawianiem się pojazdów na mapie.

P.S. Autor zdjęcia tytułowego: IGPhotographer

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje Dziki Zachód i dynamit
Następny artykułNo Man’s Sky zaskakuje aktualizacją Visions
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
IKY

www. bananki .pl/ps4/

IKY

www. bananki .pl/ps4/