Na dzisiejszą noc – o ile ni pojawią się poważne błędy, zaplanowano kolejna aktualizację do Z1 Battle Royale (PC). Gracze spodziewać się mogą kilku usprawnień oraz nowej darmowej skórki.

W pierwotnych planach ekipa ze studia NantG Mobile miała w planach wprowadzić Halloweenowy event Hauntfest na mapie Z2 – ten sam, który udostępniony został na PS4. Jednakże po wysłuchaniu opinii graczy na temat tej zoptymalizowanej mapy, postanowiono odstąpić od tego pomysłu i popracować nad nią nieco dłużej.

Devsi analizują obecnie możliwość użycia plików mapy Z2, która cały czas używana jest w meczach prywatnych, usunięciu z niej kilku nielubianych przez graczy miejsc zainteresowań oraz zoptymalizowanie łupów.

Na poniższej mapie na czerwono zaznaczono miejsca przeznaczone do usunięcia, a na pomarańczowo te nad którymi trwają obecnie dyskusje.

Jakby nie patrzeć, przed ekipą Z1 Battle Royale jeszcze sporo pracy…

A tymczasem dzisiejsza aktualizacja doda:

  • Nagrody za sezon 2 – na razie jedynie podgląd w lobby;
  • Nagrody dla uczestników turnieju Showdown;
  • Usprawnienia silnika gry, które mają poprawić wydajność;
  • Możliwość podglądu zabójcy po śmierci;
  • Naprawiony zostanie błąd powodujący, że głowa/ hełmy blokowały celownik podczas używania kamery klasycznej kucając i poruszając się jednocześnie;
  • Usprawnienia związane z dystrybucją łupów na mapie.

Prócz tego, wszystkie osoby które wierzyły w powodzenie H1Z1 oraz Jace Halla i zalogowały się do gry pomiędzy 5 lipca, a 6 września, otrzymają w nagrodę skórkę Ma’boi Helmet.

Na przyszły tydzień zaplanowano dodanie skrzynki Witch Hunt.

Kolejnej większej aktualizacji spodziewać się można w okolicach 8 listopada (data może ulec zmianie), kiedy to do Z1 Battle Royale powrócić ma mapa Z2 oraz rozpocząć Sezon 3.

P.S. Zdjęcie tytułowe ScottZ1BR

Poprzedni artykułMroczna Heksylwania i nowe bronie zawitały do Fortnite Ratowanie Świata
Następny artykułMapleStory 2 chwali się sukcesami, zapowiada kolejny event i zmiany