W najnowszym (i ostatnim) cotygodniowym newsletterze ozdobionym, ekipa Conan Exiles podsumowuje miniony rok i daje kilka wskazówek, odnośnie nowości, jakich spodziewać sie możemy w przyszłym roku.

2018 był bardzo ciekawym rokiem dla Conan Exiles. Wersja na PC otrzymała 30 większych i mniejszych aktualizacji dodających sporo nowości, Xbox miał ich 21, a PS4 jedynie 19. Prócz tego studio Funcom udostępniło graczom cztery płatne DLC, w których znaleźć można nowe zbroje, elementy budowlane, a nawet skórki dla oswojonych zwierząt.

Przyszły rok ma być równie ekscytujący. I o ile ekipa pracująca nad Conan Exiles skupiła się w tej chwili na naprawieniu wielu błędów i kluczowych aspektów gry, takich jak chociażby Oczyszczenia, to w komunikacie tym zdradzono także, iż trwają prace nad kolejnymi czterema lochami, o których wcześniej nie wspominano!

Jeszcze w tym tygodniu na serwer testowy ma trafić kolejna duża aktualizacja, zawierająca kilka istotnych usprawnień. Jedną z nich jest optymalizacja znacznie poprawiająca szybkość wczytywania struktur stworzonych przez graczy, a także naprawiająca kilka innych ważnych problemów. Zmiany te trafią na serwery Live dopiero w styczniu.

Ze smutnych informacji, to ta, iż newsletter nie tylko kończy rok, ale i jest ostatnim zamieszczanym przez ekipą Conan Exiles. Studio Funcom uważa bowiem, że o ile te cotygodniowe biuletyny informacyjne dobrze służyły swoim celom w tym roku, to zaczęto wykorzystywać także inne portale społecznościowe, a do tego tablica Trello zapewnia większą przejrzystość i wgląd w postęp prac.

Nie wiem jak Wy, ale ja lubiłam te regularne cotygodniowe podsumowania prac nad Conan Exiles zamieszczane przez twórców.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułZ1 Battle Royale dodaje Mikołaja, nową skrzynkę i zmienia walutę w grze
Następny artykułPoświąteczny Fallout 76: odkrywamy sekrety Zakonu Tajemnic
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Vuko4000

Ostatnia gra jaką kupiłem od Funcomu.