W najnowszym (i ostatnim) cotygodniowym newsletterze ozdobionym, ekipa Conan Exiles podsumowuje miniony rok i daje kilka wskazówek, odnośnie nowości, jakich spodziewać sie możemy w przyszłym roku.

2018 był bardzo ciekawym rokiem dla Conan Exiles. Wersja na PC otrzymała 30 większych i mniejszych aktualizacji dodających sporo nowości, Xbox miał ich 21, a PS4 jedynie 19. Prócz tego studio Funcom udostępniło graczom cztery płatne DLC, w których znaleźć można nowe zbroje, elementy budowlane, a nawet skórki dla oswojonych zwierząt.

Przyszły rok ma być równie ekscytujący. I o ile ekipa pracująca nad Conan Exiles skupiła się w tej chwili na naprawieniu wielu błędów i kluczowych aspektów gry, takich jak chociażby Oczyszczenia, to w komunikacie tym zdradzono także, iż trwają prace nad kolejnymi czterema lochami, o których wcześniej nie wspominano!

Jeszcze w tym tygodniu na serwer testowy ma trafić kolejna duża aktualizacja, zawierająca kilka istotnych usprawnień. Jedną z nich jest optymalizacja znacznie poprawiająca szybkość wczytywania struktur stworzonych przez graczy, a także naprawiająca kilka innych ważnych problemów. Zmiany te trafią na serwery Live dopiero w styczniu.

Ze smutnych informacji, to ta, iż newsletter nie tylko kończy rok, ale i jest ostatnim zamieszczanym przez ekipą Conan Exiles. Studio Funcom uważa bowiem, że o ile te cotygodniowe biuletyny informacyjne dobrze służyły swoim celom w tym roku, to zaczęto wykorzystywać także inne portale społecznościowe, a do tego tablica Trello zapewnia większą przejrzystość i wgląd w postęp prac.

Nie wiem jak Wy, ale ja lubiłam te regularne cotygodniowe podsumowania prac nad Conan Exiles zamieszczane przez twórców.


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554