Wygląda na to, że studio Funcom dotrzymuje obiecanego słowa iż większość płatnych rozszerzeń dodawanych do Conan Exiles związana będzie z przedmiotami kosmetycznymi.

Kilka dni temu studio udostępniło graczom pierwsze płatne rozszerzenie w przystępnej cenie – Imperium Wschodu, które to dodało nowe bronie, pancerze, dekoracje oraz elementy do budowania.A do tego, jeśli nie chcecie wydawać 36 PLN na tę zawartość, to zawsze możecie poprosić kogoś by stworzył interesujące Was elementy, gdyż można je swobodnie wymieniać pomiędzy graczami.

I o ile większości graczy podoba się taka forma rozszerzeń, to trzeba powiedzieć, że statystyki broni i pancerzy, a także ilość materiałów potrzebnych do stworzenie co niektórych elementów do budowy baz, już nie tak bardzo. Całe szczęście, że studio Funcom usłyszało opinie graczy i właśnie na ich podstawie w niedługim czasie planuje wprowadzić troszkę zmian, mających zbalansować przedmioty z Imperialnego Wschodu.

A tymczasem, ostatni hotfix na Xbox One, ujawnił – na krótką chwilę, zawartość jednego z kolejnych DLC. Wygląda na to, że już za jakiś w Conan Exiles pojawi się rozszerzenie dodające elementy związane z Królestwem Aquiloni, którym to władał Conan.

Jeśli jednak martwicie się, że twórcy pracują jedynie nad przedmiotami kosmetycznymi, to nie  musicie. W planach jest dodanie systemu umożliwiającego oswajanie stworzeń, a do tego już niedługo do gry zawitają kombinacje dla broni „off-hand”.

Zakupiliście Imperium Wschodu? Co sądzicie o tego typu płatnych rozszerzeniach do Conan Exiles? Dajcie znać w komentarzach poniżej 🙂

Poprzedni artykułPlac Zabaw i podwójne pistolety zawitały do Fortnite Battle Royale
Następny artykułKoniec prawnych przepychanek pomiędzy Epic Games, a PUBG Corp.