Zbliża się data premiery The Division 2 (15 marca), ale co niektórzy będą mogli wypróbować ten tytuł już za kilka dni.

Począwszy od 7 lutego, a skończywszy 10 lutego, wszystkie osoby, które zakupiły The Division 2 w przedsprzedaży – a także te wybrane losowo spośród tych co zapisały się na oficjalnej stronie, będą mogły wziąć udział w prywatnych beta testach tej gry.

By zachęcić do zakupu gry osoby niezdecydowane, studio Ubisoft opublikowało nowy zwiastun The Division 2, który prezentuje, co zostanie udostępnione podczas zbliżających się prywatnych beta testów.

Gracze będą mogli wziąć udział w dwóch misjach głównych oraz kilku pobocznych. Ponadto otrzymają dostęp do osady cywilów, którą mogą rozbudowywać, Mrocznej Strefy oraz potyczek PvP 4 vs 4.

Maksymalny poziom postaci jaki będzie można osiągnąć to siódmy. Jednak od 8 lutego – by zobaczyć jak wygląda końcowa rozgrywka, będzie można zagrać postacią na 30 poziomie z jedną z wybranych specjalizacji i wziąć udział w jednym z najazdów.

Jeśli chodzi o mnie, to nadal nie jestem zdecydowana, czy kupić The Division 2 już teraz, czy też poczekać na premierę. Wszyscy pamiętamy, co stało się z „jedynką” po premierze i boję się by to się nie powtórzyło.

A co Wy robicie – kupujecie, czy się wstrzymujecie?

2 KOMENTARZE

Comments are closed.