Kwietniowe zwolnienia w Daybreak Games odbiły się dość mocno na ekipie Just Survive, która to praktycznie przestała wówczas istnieć. Likwidacja płatnych skrzynek, brak aktualizacji i komunikacji ze społecznością nie napawały optymizmem.

I niestety stało się to, czego obawiali się fani tego survivalu. Studio Daybreak Games ogłosiło, iż Just Survive zakończy swój żywot, a przypominam iż gra ta nawet nie miała jeszcze premiery…

Just Survive był częścią naszego pierwszego projektu Early Access i wiele sie nauczyliśmy podczas prac nad tym tytułem. Jak w każdej grze z wielkim otwartym światem, najlepsze historie stworzyli nasi zapaleni gracze. Od tych niesamowicie wykwalifikowanych budowniczych baz, po przemierzające świat gangi, wszyscy gracze z odmianami nicków „JestemPrzyjacielem”, po „ProszęNieStrzelać” – mamy nadzieję, że wszyscy mieli niesamowite przygody w Pleasant Valley i Badwater Canyon.

Dziękujemy za poświęcenie czasu. Naprawdę doceniamy Wasze zaangażowanie i wkład podczas procesu rozwoju. Obiecujemy, że wyciągniemy wnioski z tego doświadczenia i następnym razem lepiej się postaramy.

Serwery Just Survive będą dostępne do środy, 24 października, do godziny 20:00 czasu polskiego. Wszelkie transakcje, zarówno w grze, jak i na Steam zostały w tym momencie wyłączone.

FAQ

  • Do kiedy mogę grać w Just Survive?

Do środy, 24 października, do godziny 20:00 czasu polskiego. Potem serwery zostaną wyłaczone.

  • Czy grę nadal można kupić na Steam?

Nie, zakup gry został wyłączony.

  • Czy przysługuje mi zwrot na Steam?

Więcej informacji na ten temat uzyskacie w polityce zwrotów Steam

  • Czy mogę kupować nowe przedmioty w Just Survive? Co się stanie z moimi przedmiotami?

Wszystkie zakupy i handel zostały wyłączone. Nadal macie możliwość przeglądania i korzystania z istniejących przedmiotów, dopóki staną się niedostępne wraz z wyłączeniem serwerów.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułMapleStory 2 pozwoli Wam zaprojektować… praktycznie wszystko
Następny artykułGloria Victis ulepsza uprawę roli, zapowiada machiny oblężnicze
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

Przepraszam ze obrazę tą firmę ale dla mnie na psy zeszła jak usunęli Wizardy Online oraz Everquest Next …

Salusik

Akurat upadku JS można się było spodziewać. Wszedłem tylko na maila i miałem Ci już screena wysyłać na fb z tym, ale zajrzałem pierw tutaj i się zaskoczyłem, jak szybko opisałaś sytuację :v

Salusik

Psst, ostatnio zacząłem grać w Warframe, kosztem przerwy od Planetside, ktoś, coś?