Premiera The Division 2 zbliża się wielkimi krokami, a już w ten weekend osoby, które zdecydowały się na zakup gry w przedsprzedaży, jak i te wylosowane spośród zapisanych na stronie, będą miały szansę wziąć udział w prywatnych beta testach.

Podczas czterodniowej bety, użytkownicy będą mieli dostęp do kilku misji, możliwość wbicia poziomu siódmego oraz zapoznania się z podstawą rozbudowy osady cywilów. Prócz tego zwiedzić będzie można jedną z Mrocznych Stref oraz zagrać postacią na 30 poziomie, by zobaczyć jak wyglądać będzie końcowa rozgrywka.

Portal IGN miał okazję przetestować The Division 2 i nagrać 20-minutową rozgrywkę podczas misji PvE, która udostępniona zostanie graczom w dniu premiery.

Dajcie znać jak Wam się to podoba i czy będziecie brać udział w prywatnych beta testach The Division 2.

4 KOMENTARZE

  1. Zapisałem sie do close zaraz po tym jak można to było robić. Do tej pory nie dostałem zaproszenia. Jedynke kupiłem przed premierą w wersji gold. Nie wykluczone że z częścią drugą było by tak samo. No ale zaproszenia nie dostałem…

      • Ostatecznie okazało się że email z informacją o dostępie nie przyszedł ale poprzez stronę ubi i przycisk „sprawdź status beta” w cudowny sposób pojawiła się w bibliotece uplay. Ograłem i podziękuję do czasu przeceny. Jedynka była nowa i to do niej ciągnęło. W dwójkę pogram ale dopiero po przecenie solidnej.

  2. Udało mi się dostać do zamkniętej bety (bez kupowania). Pokochałem pierwszą część, więc na pewno druga też będzie kupowana w późniejszym terminie :p Zapowiada się świetnie.

Comments are closed.