Premiera The Division 2 zbliża się wielkimi krokami, a już w ten weekend osoby, które zdecydowały się na zakup gry w przedsprzedaży, jak i te wylosowane spośród zapisanych na stronie, będą miały szansę wziąć udział w prywatnych beta testach.

Podczas czterodniowej bety, użytkownicy będą mieli dostęp do kilku misji, możliwość wbicia poziomu siódmego oraz zapoznania się z podstawą rozbudowy osady cywilów. Prócz tego zwiedzić będzie można jedną z Mrocznych Stref oraz zagrać postacią na 30 poziomie, by zobaczyć jak wyglądać będzie końcowa rozgrywka.

Portal IGN miał okazję przetestować The Division 2 i nagrać 20-minutową rozgrywkę podczas misji PvE, która udostępniona zostanie graczom w dniu premiery.

Dajcie znać jak Wam się to podoba i czy będziecie brać udział w prywatnych beta testach The Division 2.

4 KOMENTARZE

  1. Zapisałem sie do close zaraz po tym jak można to było robić. Do tej pory nie dostałem zaproszenia. Jedynke kupiłem przed premierą w wersji gold. Nie wykluczone że z częścią drugą było by tak samo. No ale zaproszenia nie dostałem…

  2. Udało mi się dostać do zamkniętej bety (bez kupowania). Pokochałem pierwszą część, więc na pewno druga też będzie kupowana w późniejszym terminie :p Zapowiada się świetnie.

  3. Ostatecznie okazało się że email z informacją o dostępie nie przyszedł ale poprzez stronę ubi i przycisk „sprawdź status beta” w cudowny sposób pojawiła się w bibliotece uplay. Ograłem i podziękuję do czasu przeceny. Jedynka była nowa i to do niej ciągnęło. W dwójkę pogram ale dopiero po przecenie solidnej.

Comments are closed.