Po kilku miesiącach budowania i osiągnięciu maksymalnego poziomu – 120, w końcu co niektórzy użytkownicy polskiego serwera w Conan Exiles [PL] Turbogroszkowo Wyklęte, zgłosili zakończenie prac w ich twierdzach i gotowość odbioru.

Na pierwszy rzut poszedł Zacieszny Kącik. Ta mała forteca położona w oazie znajdującej się na północ od Sapermeru, stworzona została przez Diunę oraz Kobeniego.

Domownicy wypełnili to miejsce przywożonymi ze swych wojaży egzotycznymi roślinami i oswojonymi zwierzętami, a do współpracy zaprosili najznamienitszych rzemieślników i najdzielniejszych wojowników z okolicznych regionów. O szczęście i dobry los modlą się najbardziej oddani kapłani, a olbrzymich ogrodów doglądają najbardziej wykwalifikowani ogrodnicy.

Zacieszny Kącik to oaza spokoju, w której każdy znajdzie coś dla siebie, a widoki z przeszkolonego tarasu zapierają dech w piersi. Zresztą obejrzyjcie wybrane przeze mnie zdjęcia i sami oceńcie.

Poprzedni artykułStarbase – nowe kosmiczne MMO ze zniszczalnym otoczeniem
Następny artykułThe Division 2: Walczę, morduję i ulepszam wyposażenie
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Helenth

Wygląda świetnie 🙂 Przechodziłam koło tej bazy ostatnio i jest rzeczywiście urokliwa.

ghoulas

I teraz laserem zeby serwera nie obciążał 🙂 Duże znaczenie miał miejscówka która jest chyba jedna z urokliwszych w Conanie. Wydaje mi się ze brakuje tam takich miejsc jak to z duża ilością słońca i zieleni, no ale w końcu to ziemie wygnańców spustoszone przez wojnę.

Ragi

Super konstrukcja i wiele pomysłów na pewno zastosuje u siebie 😀