Zaledwie tydzień temu dowiedzieliśmy się o Starbase – kosmicznym MMO z w pełni zniszczalnym otoczeniem, które tworzone jest od kilku lat przez fińskie studio Frozenbyte. Po pierwszej zapowiedzi oraz przedstawieniu systemu destrukcji, kolejny materiał filmowy poświęcony został statkom kosmicznym.

Starbase pozwolić ma na nieograniczone możliwości jeśli chodzi o statki kosmiczne. Gracze nie tylko będą mogli stworzyć swój własny statek z takimi funkcjami, jakich będą potrzebować, ale także zakupić gotowe, tak by od razu wyruszyć na eksplorację tego uniwersum.

Dowiedzieliśmy się także co nieco o przyszłym modelu biznesowym. Okazuje się, że na ten moment twórcy planują jednorazową opłatę za dostęp do Starbase (B2P) oraz sprzedaż w sklepie tanich przedmiotów kosmetycznych – te najlepsze kosmetyki mają być dostępne jedynie poprzez rozgrywkę.

Sceptycyzm wobec naszej gry jest sprawiedliwy, ponieważ nasze cele i założenia brzmią jak wariactwo. Teraz, po ogłoszeniu gry, udostępniać będziemy więcej materiałów, by lepiej Wam wyjaśnić co stworzyliśmy i dlaczego niektóre z naszych planów mogą się udać i oczywiście nadal będziemy przygotowywać grę do uruchomienia we wczesnym dostępie.

Poprzedni artykułDestiny 2 przechodzi na model Free-to-Play, zapowiada dodatek Shadowkeep
Następny artykułDaybreak Games łączy plany rozwojowe H1Z1 i Z1 Battle Royale, zapowiada nową mapę
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments