Wraz z aktualizacją 4, do The Division 2 zawitał pierwszy egzotyczny element pancerza: Kabura rewolwerowca z Dodge City. W większości przypadków broń boczna jest bronia, której używa się po skończeniu amunicji w broni głównej lub też dla skorzystania z któregoś z talentów, jednakże nowa kabura oferuje ciekawe bonusy.

Odblokowanie tej kabury jest dość skomplikowanym procesem, który rozpoczyna się w Białym Domu. By ją otrzymać trzeba zebrać kilka jej unikalnych elementów, stawiając przy tym czoła bossom nieco stylizowanym na kowboi z Dzikiego Zachodu, by na koniec stanąć do pojedynku w samo południe.

UWAGA: Kaburę te można zdobyć tylko raz!

ETAP 1: Początek

Pierwszym krokiem pozwalającym odblokować projekty na egzotyczną kaburę, jest wizyta u sprzedawcy schematów w Białym Domu – Inaya, którą znajdziecie obok stołu rzemieślniczego. Musicie od niej zakupić Dane wywiadowcze dotyczące kabury.

Po zakupie otrzymujecie pierwszy projekt, który wysyła Was do „najdalej wysuniętego punktu kontrolnego w Waszyngtonie„.

W tym momencie należy udać się do punktu kontrolnego „Stacja benzynowa nad rzeką” w dzielnicy West End. Punkt ten trzeba odbić przeciwnikom i można to zrobić nawet na poziomie I.

Po zdobyciu tego punktu kontrolnegi, w skrzyni z zasobami znajdziemy pierwszy element układanki: Pas z mocnej skóry. Oddajemy go w Białym Domu i otrzymujemy kolejny projekt.

ETAP 2: Chamski, Wredny i Zły

Etap drugi wymagać będzie od nas zebrania kolejnych trzech elementów kabury.

By je zrobić, należy odbić trzy dowolne punkty kontrolne na IV poziomie będące pod kontrolą różnych frakcji:

  • Kabura ze zdobionej skóry – Hieny
  • Odwrócona skórzana kabura – Wierni Synowie
  • Ochraniacze z naolejonej skóry – Wygnańcy

To, czy wszystko idzie zgodnie z planem, poznacie po ostatnim bossie, który nosić będzie kowbojski kapelusz.

Oddajcie te części do projektu i dostaniecie kolejne zadanie.

Jak podnieść punkt kontrolny na poziom IV?

Klikając na punkt na mapie, zauważycie odchodzące od niego czerwone linie biegnące do różnych wydarzeń. Ukończcie te wydarzenia i za każde z nich poziom zagrożenia wzrośnie.

ETAP 3: Strzelanina w saloonie „W Samo Południe”

By zdobyć ostatni element, wysłani zostaniemy do baru znajdującego się na wschód od Białego Domu – dokładnie w tym miejscu, znajduje się także Echo, więc można łatwo je znaleźć na mapie.

Element ten transportowany jest przez oddział Czarnego Kła, który to ma postój w tym barze w samo południe. Po wejściu do środka baru – a konkretnie to zbliżając się do drugiego pomieszczenia, zostaniemy przez niego zaatakowani. Pokonajcie bossa i zgarnijcie ostatni element kabury: Skórka.

I teraz WAŻNE: by spotkać ten konwój należy przybyć w to miejsce parę minut po 12:00 (południe) czasu gry! Przybędziecie za wcześnie i patrol się nie pojawi. Przybędziecie za późno i patrol już zniknie. Tak naprawdę to macie maksymalnie około 5 – 10 minut czasu rzeczywistego, by złapać ten patrol. Warto poczekać w okolicy – byle nie za blisko, i po wybiciu 12:00 udać się do baru.

Jak sprawdzić czas w grze? W trybie fotograficznym.

ETAP IV – Wytworzenie

Po zdobyciu ostatniego elementu oddajemy go do projektu i w zamian otrzymujemy rzeczy potrzebne do wytworzenia kabury. Prócz nich potrzebować także będziemy tkaniny ochronnej oraz dwóch kabur: Providence oraz Petrov.

Od teraz możecie cieszyć się pierwszym egzotycznym elementem Waszego pancerza, który może być używany wraz z egzotyczna bronią.

Powodzenia!

Poprzedni artykułGhost Recon Wildlands: Piękny świat, szybkie pojazdy i lamy…
Następny artykułScum dodaje postacie żeńskie, dyskotekę, zamek oraz… brody