Na serwer testowy The Division 2 trafiło (i trafi) naprawdę sporo zmian oraz nowości, ale mnie tak naprawdę interesuje tylko kilka z nich: nowe misje rozgrywające się w nowych lokacjach.

W fazie pierwszej testów, twórcy udostępnili użytkownikom serwera testowego The Division 2 dwie nowe misje główne. I muszę powiedzieć, że jestem nimi bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie dam Wam żadnych spoilerów, ale mogę powiedzieć jedno – nowe lokacje wyglądają cudnie.

W Manning National Zoo walki toczą się w najróżniejszych środowiskach, począwszy od oceanarium, poprzez sawannę, aż po ptaszarnię. Nie będzie to krótka misja, ale z pewnością interesująca. Nie tylko odwiedzimy ciekawe miejsca, ale także staniemy do walki  z nowymi przeciwnikami oraz będziemy mogli podziwiać interesujące okazy fauny i flory.

Lista zmian i nowości z aktualizacji TU5 na serwerze testowym The Division 2

Natomiast Obozowisko White Oak położone jest w zalesionym terenie i muszę powiedzieć, że ciężko czasami było zauważyć przeciwników. Wygląd tego miejsca zachwyca. Szkoda jednak, że twórcy nie dali nam większej swobody poruszania się po lesie, a podążać możemy jedynie wyznaczonym szlakiem. No ale cóż… i tak nie mogłam przestać robić zdjęć.

Za ukończenie obu tych misji otrzymacie także ciekawe nagrody.

Poniżej galeria z obu nowych miejscówek. Aby jednak Wam za bardzo nie spoilerować, to zdjęcia są wymieszane.

Poprzedni artykułStarbase zaoferuje arsenał kosmicznych broni i zakręcone walki robotów
Następny artykułFallout 76 ułatwi pierwsze godziny rozgrywki, wprowadzi wiele usprawnień