Pod koniec marca studio Hello Games zapowiedziało na lato kolejne wielkie oraz darmowe rozszerzenie dla posiadaczy No Man’s Sky i po kilku miesiącach czekania wiemy w końcu, kiedy zostanie ono udostępnione.

Rozszerzenie No Man’s Sky: Beyond zadebiutuje już 14 sierpnia na wszystkich platformach i składać się na nie będą trzy główne elementy Wiemy już o tym, że dodana zostanie wersja VR pozwalająca na skorzystanie z gogli do wirtualnej rzeczywistości oraz rozszerzone będą aspekty społecznościowych, dzięki czemu gra stanie się bardziej Online.

Do tej pory nie wiadomo jednak co będzie tajemniczym trzecim elementem tej aktualizacji, ale pewnie dowiemy się w przeciągu najbliższych dni.

Wprowadzane przez studio zmiany oraz nowości mają być mieszanką funkcji, o których udostępnieniu twórcy marzyli od długiego czasu. Rozszerzone funkcje społecznościowe dodadzą nowe wrażenia i pozwolą graczom z całego uniwersum spotkać się i wspólnie zagrać. Jednak zgodnie ze słowami twórców gra „nie będzie zaliczać się do gatunku MMO, bo nie będzie wymagać subskrypcji i nie będzie w niej mikrotransakcji„…

Nieco dziwne rozumowanie, ale cóż, już za kilkanaście dni sami ocenimy, czy No Man’s Sky stało się MMO, czy też nie.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułBungie opóźnia premierę wersji F2P Destiny 2 oraz dodatku Shadowkeep
Następny artykułOlbrzymia funkcjonalna koparka odkrywkowa zawitała do Rust
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

czy w NMS mozna zagrac postacią w trybie budowania a potem ja przeniesc na survival?? Musze sprawdzić.