Niektórzy gracze naprawdę nie mogą powstrzymać się przed wykorzystywaniem błędów, by na tym skorzystać w Conan Exiles – prawda? Szczególnie jeśli chodzi o survivale i walki pomiędzy klanami.

Pojawił się nowy exploit związany z duplikowaniem tokenów przywołujących awatary bogów przy wykorzystaniu skarbców i dlatego też wyłączono ten system na wszystkich oficjalnych serwerach.

Wiemy o obecnym błędzie, który wykorzystywany jest przez niektórych gracz do pozyskiwania i przechowywania tokenów Awatarów. Jest to nadużywane przez kilku graczy oraz ich klany i stwarza nieuczciwe sytuacje na niektórych oficjalnych serwerach.

Nasz zespół zdaje sobie sprawę z tej metody i pracuje nad jej rozwiązaniem.

Z racji tego jednak, że developerzy nie mogą podać ile czasu potrwa pozbycie się tego exploita, ekipa Conan Exiles podjęła decyzję o natychmiastowym wyłączeniu tego systemu na wszystkich platformach.

To nie pierwszy raz, kiedy system ten zostaje wyłączony z powodu exploitów. Natomiast osoby wykorzystujące tego rodzaju błędy powinny zastanowić się nad tym dwa razy, gdyż Funcom obiecał także iż będzie wyciągał konsekwencje.

Zwiększamy również środki bezpieczeństwa, by gracze którzy negatywnie wpływają na rozrywkę za pomocą exploitów, oszust i innych metod, nie mogli już obchodzić sankcji nakładanych na ich konta.

Tak, dobrze czytacie – w tej chwili zbanowani gracze mogą to obejść, ale nie napiszę Wam w jaki sposób 😛

A jeśli podobnie do innych użytkowników Conan Exiles zastanawiacie się kiedy usłyszymy nieco więcej na temat zapowiedzianych wraz z przepustką sezonową rozszerzeń, to zgodnie ze słowami jednego z devsów „zaplanowane DLC ukażą się w tym roku wraz z kilkoma dodatkowymi i naprawdę świetnymi rzeczami nad którymi pracuje studio„.

ŹRÓDŁOReddit
Poprzedni artykułOlbrzymia funkcjonalna koparka odkrywkowa zawitała do Rust
Następny artykułH1Z1 dodaje nową mapę, pojazdy, bronie i rusza z Sezonem 5