Remnant: from the Ashes zadebiutował w sierpniu i wzbudził spore zainteresowanie graczy, zbierając przy tym mnóstwo pozytywnych opinii. W związku z tak dobrym przyjęciem, twórcy zapowiedzieli dalszy rozwój tej gry.

W zeszłym tygodniu do gry dodano tryb Przygody umożliwiający restartowanie i ponowne generowanie światów, a wczoraj dodano darmowy loch, który spotkać będzie można na mapie Zrujnowanej Ziemi zarówno podczas fabuły, jak i w trybie Przygody.

W Laboratorium Leto gracze poznają historię Leto Apostolakis, naukowca który odkrył jak używać czerwonych kryształów do przemieszczania się pomiędzy wymiarami. Jednak eksperymenty tego naukowca szybko odbiegły od ich pierwotnych założeń i zaczął on używać Kamieni Świata w wątpliwych celach.

Przeciwnikami w tym lochu będą eksperymentalne twory tego szalonego naukowca, a dodatkowo do rozwiązania jest kilka zagadek oraz możliwość zebrania elementów unikalnej zbroi.

Ponadto wczorajsza aktualizacja naprawiła sporo błędów, wliczając w to podwójną ilość listowia w niektórych miejscach, ulepszyła animacje oraz ułatwiła używanie niektórych przedmiotów zmniejszając ich wymagania.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułAge of Conan, Conan Exiles i Conan Unconquered do wypróbowania za darmo
Następny artykułFallout 76 zamyka tryb Przetrwania, zapowiada kolejne usprawnienia w wydarzeniach