Czas na cotygodniową porcję informacji z Krainy Wygnańców i w przeciwieństwie do ostatniego komunikatu, tym razem coś się dzieje.

Jeśli chodzi o nową instancję, która to umiejscowiona ma być w wulkanicznym regionie mapy, to graficy nadal pracują nad lawą, a raczej nad jej wyglądem. Ma to wyglądać bardzo realistycznie, ale z drugiej strony mam nadzieję, że postacie graczy nie spopielą się od żaru, jeśli podejdą zbyt blisko. Jakby nie patrzeć, okolice wokół wejścia do tej nowej lokacji tworzonej z myślą o grupie, wyglądają coraz lepiej.

 

Zdecydowana większość zespołu nadal pracuje nad optymalizacją i stabilnością, szczególnie w wersji na Xbox One, a studio Coconut Lizards zdążyło już stworzyć grywalną wersję Conan Exiles na PS4.

Oprócz tego część ekipy Conan Exiles nadal mocno pracuje nad poprawieniem systemu walki, a w szczególności animacji, fizyki postaci oraz nowego systemu celowania, który na razie jest jedynie w fazie wstępnego testowania, a to oznacza, że nie wiadomo czy kiedykolwiek trafi do gry. Rozpoczęto także prace nad nowymi broniami oraz animacjami stworzeń, których to zdjęcia zamieszczam poniżej. Nawet małe hieny wyglądają na nich przesłodko 🙂

Poprzedni artykułGracze Elder Scrolls Online szykują się na premierę Clockwork City
Następny artykułAlicja z Krainy Czarów, Szalony Kapelusznik i inne dziwaczności zawitają do Black Desert Online
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kuku

No ogólnie super artykuł ale ja to się zastanawiam kiedy dodadzą jedną z najważniejszych rzeczy typu konie lub wielbłądy ? czy są jakieś informacje na ten temat czytam wasze informacje na bieżąco z tej gry i gram na konsoli ale narazie sobie odpuściłem bo crashowanie gry jest prawie że co godzine lub nawet mniej :/ tutaj są przecinki jakby ktoś chciał ” ,,,,,,,,,,,,,,,,,, ” 🙂

Hary0n

Na serwerze na którym gram nie ma już crashów… ani graczy.
Po tym jak serwer wywaliło na jakąś dobę coś się tam załamało, co mi z mojego fortu i ciężko wypracowanej bazy t2 skoro gra tam 4 graczy?
Byłoby świetnie gdyby wprowadzono możliwość transferu postaci między serwerami. Zdobywanie lvla w Conanie jest dosyć mozolne, a szybko może się okazać, że po kilku tygodniach i tak trzeba się przenieść na ludniejszy serwer.

Kuku

No wiesz ja nie narzekam jedynie co mi przeszkadza to brak koni do szybszego przemieszczania się po mapie i crashowanie bo przykładowo ciągne do bazy kowala na 4 poziomie i crash wtedy już pozamiatane :/ a co do graczy narazie gram pve chciałem najpierw poznać gre i polecam gre z przynajmniej jednym znajomym 🙂 wtedy nawet nie zauważysz braku graczy jeśli dobrze się gra z drugą osobą 🙂

Michał Szymański

Ja teraz ogarniam Dark and Light, w poczekalni mam jeszcze Citadel, ale do Conana na pewno jeszcze wrócę więc cieszy, że gra się rozwija.