Czas na cotygodniową porcję informacji z Krainy Wygnańców i w przeciwieństwie do ostatniego komunikatu, tym razem coś się dzieje.

Jeśli chodzi o nową instancję, która to umiejscowiona ma być w wulkanicznym regionie mapy, to graficy nadal pracują nad lawą, a raczej nad jej wyglądem. Ma to wyglądać bardzo realistycznie, ale z drugiej strony mam nadzieję, że postacie graczy nie spopielą się od żaru, jeśli podejdą zbyt blisko. Jakby nie patrzeć, okolice wokół wejścia do tej nowej lokacji tworzonej z myślą o grupie, wyglądają coraz lepiej.

 

Zdecydowana większość zespołu nadal pracuje nad optymalizacją i stabilnością, szczególnie w wersji na Xbox One, a studio Coconut Lizards zdążyło już stworzyć grywalną wersję Conan Exiles na PS4.

Oprócz tego część ekipy Conan Exiles nadal mocno pracuje nad poprawieniem systemu walki, a w szczególności animacji, fizyki postaci oraz nowego systemu celowania, który na razie jest jedynie w fazie wstępnego testowania, a to oznacza, że nie wiadomo czy kiedykolwiek trafi do gry. Rozpoczęto także prace nad nowymi broniami oraz animacjami stworzeń, których to zdjęcia zamieszczam poniżej. Nawet małe hieny wyglądają na nich przesłodko 🙂