Subnautica Below Zero zadebiutowała we wczesnym dostępie ponad rok temu i od tego czasu studio Unknown Worlds regularnie wprowadzało aktualizacje dodając kolejne fragmenty fabuły oraz inne nowości.

Jednak mimo tych dodatków, w grze nadal brakowało czegoś, co zaprezentowano na pierwszym zwiastunie: wielkiego lodowego robala. Do wczoraj…

Najnowsza aktualizacja w końcu wprowadziła do gry olbrzymiego lodowego robala, na widok którego niejeden użytkownik będzie brał nogi za pas zwiewając tam, gdzie raki zimują. Jest on tak duży, że przez twórców zaliczony został do lewiatanów i spotkać będzie go można w nowo dodanym biomie: Arktycznych Iglicach.

To jednak nie koniec nowości. Prócz nowego lodowego biomu, do Subnautica Below Zero zawitał także ciut cieplejszy, znajdujący się pod wodą – Wyspy Lilypad. Ponadto developrzy zmienili nieco zachowanie słodkich pingwinów oraz udostępnili kolejne fragmenty fabuły, które związane są z tajemniczą jaskinią, gdzie znajdziemy zamrożonego mega-lewiatana. Na razie nie może on nas skrzywdzić, ale kto wie co wydarzy się później?

Nie mogę się już doczekać, kiedy twórcy ogłoszą premierę tej gry. Znacie mnie, rzadko kiedy gram we wczesny dostęp, a jak już to staram się nie przekraczać kilku godzin. Bo w końcu po co grać w niepełny produkt, kiedy do premiery może się wiele zmienić 🙂

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułArcheAge świętuje piąte urodziny i zapowiada znaczne ulepszenia graficzne
Następny artykułThe Division 2 ulepsza Strefę Mroku, zapowiada nowy tryb PvP