Już w czerwcu, do dyspozycji graczy The Elder Scrolls Online oddany zostanie nowy system Endeavors (Starania), specjalne dzienne i tygodniowe zadania, za wykonanie których otrzymamy specjalną walutę – Seals of Endeavor.

Dzięki nowej walucie będzie można nabyć dowolne przedmioty z obecnie dostępnych Crown Crate, czyli wszelkie przedmioty jednorazowe, elementy kosmetyczne, chowańce, a nawet niezwykle rzadkie i pożądane przez wielu graczy wierzchowce Radiant Apex.

Seals of Endeavor

Seals of Endeavor (Pieczęcie Starań) to nowa waluta w grze, którą otrzymujemy w zamian za ukończenie zadań otrzymywanych w nowym systemie Endeavor (Starania). Ich ilość zależeć będzie od ukończonych przez nas zadań i ich trudności.

Waluta ta jest wyjątkowa, gdyż służy do zdobycia przedmiotów z obecnie dostępnych Crown Crates. Dotychczas przedmioty te można było otrzymać jedynie jako losową nagrodę ze skrzynek zakupionych za Korony (walutę premium) lub też wymieniając niechciane / zduplikowane nagrody z tych skrzynek na klejnoty i za nie kupując to co nam się podoba.

Wraz z dodaniem systemu Endeavor, przedmioty te znaleźć będzie można także w specjalnej zakładce w Crown Store, gdzie zakupić je będziemy mogli za Seals of Endeavors. Wartości tych przedmiotów różnią się w zależności od poziomu:

  • Common i Fine kosztują po 360 pieczęci;
  • Superior – 1000 pieczęci;
  • Epic – 2000 pieczęci;
  • Legendary – 3600 pieczęci;
  • Apex – 8000 pieczęci;
  • Radiant Apex – aż 16000 pieczęci!

Jest też zakładka Featured, gdzie znajdziecie przedmioty o nieco obniżonej cenie.

Dobra wiadomość jest taka, że nie ma limitu na ilość Seals of Endeavor, którą możemy posiadać. Warto jednak pamiętać, że podobnie jak Korony, czy też klejnoty, jest to waluta przypisana do konta, a nie do konkretnej postaci.

Jak zdobyć Seals of Endeavor?

Za każdym razem gdy logujecie się do ESO, automatycznie otrzymujecie kilka dziennych i tygodniowych zadań, za wykonanie których w nagrodę dostaniecie punkty doświadczenia oraz nową walutę.

Zadania Endeavors są różnorodne i każdy znajdzie coś dla siebie: począwszy od kradzieży, poprzez ilość ukończonych misji, zabicie przeciwników, rzemiosło, aż po pojedynki PvP, czy też wydobywanie antyków.

Zadania te znajdziecie w zakładce grupy (domyślnie ’P’) i podzielone zostały na zadania dzienne oraz cotygodniowe.

Niestety, każdego dnia oraz tygodnia można wykonać tylko określoną ilość zadań: trzy codzienne i jedną tygodniową. Po osiągnięciu limitu, pozostałe zadania stają się nieaktywne.

Misje są automatycznie aktywowane w momencie zalogowania się do gry danego dnia (tygodnia), a nagrody otrzymujemy od razu po ich ukończeniu.

Od kiedy będzie można zdobywać Seals of Endeavors?

System Endeavor wchodzi w skład darmowej aktualizacji 30, która zadebiutuje wraz z rozdziałem Blackwood (początek czerwca). Jednakże udostępniony on zostanie wszystkim graczom The Elder Scrolls Online dopiero w połowie czerwca.

Dajcie znać w komentarzach poniżej co sądzicie o nowym systemie Endeavors.

Poprzedni artykułOsiris: New Dawn czaruje nowym wyglądem Proteus 2
Następny artykułAtlas zmienia mapę i dodaje szybkie podróżowanie po morzach