Jeśli spodziewaliście się usłyszeć o jakichś nowościach podczas dzisiejszej prezentacji New World, to niestety będziecie rozczarowani.

Zamiast tego otrzymaliśmy dość szczegółowe wszystkich zmian i nowości, jakie zagościły w grze w ostatnich miesiącach. I chyba już nikt nie pamięta o tym, że pierwotnie gra ta miała nawiązywać do podbicia Ameryki Północnej przez hiszpańskich konkwistadorów, a zamiast tego otrzymujemy zapewniania jak to Aeternum powstało w kreatywnej wizji developerów, na długo zanim zaczęły się prace nad grą.

Dzisiejsza prezentacja New World, to tak naprawdę świetny materiał dla osób, które od niedawna śledzą rozwój prac nad tym MMO i chciałby na szybo dowiedzieć się o co w nim chodzi.

Mamy w nim więc ogólne przedstawienie historii tego magicznego świata, pięcioosobowych Ekspedycji, nowo dodanych stref – Ebonscale Reach oraz Reekwater, a także przeciwników, którzy przynależą do pięciu głównych rodzin: Starożytnych, Skażonych, Zagubionych oraz Wściekłej Ziemi.

Prócz tego poruszono zmiany wprowadzone w systemie walki, walki PvP oraz dostępne bronie, których na starcie ma być jedenaście.

Nie obyło się także bez pytań o elementy P2W, takich jak boosty przyspieszające progresję postaci, których to nie zakupimy w sklepie w co najmniej przez kilka miesięcy po premierze.

Ogólnie prezentacja wypadła dość słabo, a czytanie tekstu z kartek oraz totalny brak emocji u developerów, z pewnością jej nie pomógł.

Poprzedni artykułFallout 76 z darmowym tygodniem i żegna się z battle royale
Następny artykułEscape from Tarkov z nowy zwiastunem: Bitwa o Concordię
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Standardowy pokaz tak jak sie spodziewałem. Faktycznie sztywni ci dev’i. Goscia od twittera mogli tam wpuścić on robi dobrą robotę.