Na 1 listopada (PC/ Mac) zapowiedziano premierę kolejnego rozszerzenia do The Elder Scrolls OnlineDeadlands. Dobra wiadomość jest taka, że wszyscy obecni posiadacze rozdziału Blackwood otrzymają to DLC za darmo!

Jeśli więc jeszcze nie kupiliście tegorocznego rozdziału, to macie jeszcze kilka dni by skorzystać z mega promocji przy zakupie tego rozdziału – nawet 50% taniej na wszystkich platformach.

Jednak darmowe DLC Deadlands to nie koniec niespodzianek. Na serwer testowy trafiło sporo nowości, które w przyszłości udostępnione zostaną na serwerze Live. Niestety, zdecydowana większość z nich nie będzie darmowa…

Zacznijmy od nowych asystentów:

  • zbrojmistrz Ghrasharog, który pozwoli nam w terenie na zmianę naszych ustawień, na te zapamiętane wcześniej na Armory Station;
  • nowy bankier – Factotum Factotum Property Steward;
  • nowy handlarz – Factotum Commerce Delegate.

Prócz tego multum nowych wierzchowców, strojów, emotek, chowańców oraz gości do domów, które mogą pojawić się jako osobne elementy do kupienia lub też znaleźć się w skrzynkach z losowymi nagrodami. Prócz tego na serwer testowy trafiły dwa nowe domy: Agony’s Ascent oraz Ossa Accentium – filmiki z ich zwiedzania znajdziecie na końcu.

To jeszcze nie wszystko, bo najnowsza aktualizacja serwera testowego ujawniła także morpha i pierwszą nagrodę na przyszły rok. Podobnie jak i w tym roku, wpierw zbierać będziemy bilety na zakup chowańca Soulfire Dragon (3 elementy kosztujące po 5 biletów), by potem móc go przekształcić na kwartalne nagrody. Pierwszą z ich będzie skóra Scales of Akatosh.

Co sądzicie o przyszłorocznych nagrodach za uczestnictwo w wydarzeniach w The Elder Scrolls Online?

Poprzedni artykułSurvival Rust udostępnia pierwsze misje, dodaje kamper
Następny artykułNew World: Dwa tygodnie minęły jak z bicza strzelił…