Studio Battlestate Games opublikowało nowe zdjęcia ukazujące piękno ich hardcorowej strzelanki sieciowej z elementami survivalu i RPG – Escape from Tarkov.

Na zdjęciach tych przedstawiono nową frakcję, którą będą mogli zagrać gracze – Scavs (Złomiarze). To właśnie możliwość zagrania po stronie obecnych NPC, dodana zostanie w kolejnej aktualizacji tej gry, która nadal znajduje się w fazie Alpha testów.

Scav to mieszkańcy Tarkova, którzy zdecydowali się wstąpić na drogę bezprawia. Zasadniczo, granie jako Scav dostarczyć ma graczom zupełnie inna rozgrywkę. Sprzęt, broń, jak i miejsce pojawienie się w świecie, wybierane będą w tym przypadku losowo.

Najważniejszą różnicą w graniu jako Scav, jest to, że jeśli gracz zostanie zabity podczas rajdu, to nie traci ekwipunku ze swojej głównej postaci. A jeśli uda mu się przeżyć, to ma szansę zachować wszystkie przedmioty znajdujące się w jego ekwipunku.

Złomiarze nie będą grać zgodnie z zasadami

Innymi słowy, będzie to alternatywny sposób rozgrywki, pozwalający zatrzymać znaleziony sprzęt, a także umożliwiający udział w walce bez ciągłego strachu przed utrata wszystkiego co zostało znalezione lub też wyposażone na rajd.

Zapowiada się ciekawie, a do tego zdjęcia wyglądają przepięknie – prawda?

Pamiętajcie, że jeśli zainteresował Was ten tytuł, to już teraz możecie wziąć udział w Alpha testach. Wystarczy zakupić jeden z pakietów umożliwiających dostęp do Alpha testów i podpowiem Wam, że nie jest to ten najtańszy…