…oczekiwali zobaczyć dziś po zalogowaniu jak ściągają się pliki do GU mogą przeżyć rozczarowanie. Ja się rozczarowałam, no ale po tylu latach powinnam zdawać sobie sprawę, że Amerykani myślą inaczej… Otóż update na europejskich serwerech jest rzeczywiście 23go czerwca w Stanach, tyle że o godzinie 9-tej wieczorem PST, czyli tak właściwie to u nas 24-go o godzinie 5-tej rano.

„We’ll be bringing down Runnyeye and Splitpaw at 9PM PDT tomorrow, June 23rd, to push Monument and Might.

That should convert to 5AM for folks residing in London.

The Moonlight Enchantments event will be triggered for you at 12:01am 6/24 to 11:59pm 6/25, PDT.  

That should convert to 8:01 am on 6/24 until 7:59 am on 6/25 for folks residing in London.

The team is arranging bonus AA experience for servers affected by this delay, but the dates have not yet been determined.  We’ll be sure to post and let you know when this will be in effect for you.

/Kiara”

Czyli w zamian za to opóźnienie zobaczymy bonus AA weekend tylko nie wiadomo jeszcze kiedy. Całkiem nieźle zważywszy na to, że ja leń z AA jestem 🙂

No i również eventy z Grotami zostaną uruchomione na 24 godziny. TYLKO 24 godziny. Postaram się opisac je później w mairę dokładnie co i jak, natomiast moja serdeczna prośba do wszytkich, co może nie są wielbicielami dekorowania domów, ale chcieli by pomóc w dekorowaniu Guild Halla albo po prostu sprzedać mi… Zróbcie proszę ile się da tych eventów (altami też) i wybierzcie rzeczy takie jak drzewa, krzaki, zresztą naprawdę cokolwiek, a ja odkupię bądź też wykorzystam przy dekoracji GH. PROSZĘ!

Do zobaczenia jutro GU!

Poprzedni artykułFrakcja Order of Rime
Następny artykułMoonlight Enchanted Grottos (dla maniaków dekorowania)