Po kilku miesiącach nic nie robienia, chyba developerzy Trion zdali sobie sprawę zgodnie z umową przy zakupie dostępu na cały sezon, gracze powinni otrzymać pięć DLC w ciągu pierwszego roku. O ile pięć DLC nie jest realne, to cztery jak najbardziej.

defiance dlc4Jeszcze w marcu gracze zobaczą kolejne DLC zatytułowane Gunslinger Trials (Bandyckie próby?). Powiem uczciwie, że jest to dość zaskakująca wiadomość zważywszy na to, że dopiero kilka dni temu wprowadzono DLC 3 na serwery Live – 7-my Legion.

Co konkretnie znajdziemy w kolejnym DLC? Otóż okazuje się, że całkiem sporo. Przede wszystkim to będziemy musieli znaleźć odpowiedzi na kilka ważnych pytań:

  • Kto rządzi Republiką Ziemi?
  • Czym jest projekt Biodyne?

Opowieści zawarte w DLC 4 rozpoczną się w momencie zniknięcia Karla Von Bacha. Dostaniemy trzy nowe linie misji, każda z tych linii opowiedziana przez innego pracownika korporacji Von Bach:

  • Azumi Yoshida – były COO korporacji Von Bach, a obecnie pełniący obowiązki CEO (prezesa).
  • Uvan Johaar – główny technik w korporacji Von Bach Industries.
  • Raizar Zandijur – VBI Konsultant dla Republiki Ziemi.

Historie te będą mieć w sobie jedenaście nowych scenek filmowych i mnóstwo dialogów. Gracze odkryją spisek mający na celu kradzież implantów EGO oraz powstawanie nowej siły politycznej w Republice. Praca dla korporacji Von Bach przeniesie nam sporo korzyści. Gracze, którzy zdecydują się pomóc tej organizacji będą mieć dostęp do sprzętu zaprojektowanego zgodnie z życzeniem poszczególnych liderów VBI. Do wyboru będą na przykład bronie wzmacniające zdolności EGO od Yoshidy, czy tez bardzo niebezpieczne bronie od Raizara oraz inne.

O ile zdrada i intrygi są podstawą fabuły, Defiance jest historią opowiedzianą przez kule i krew. Nowy DLC wprowadzi do gry dziewięć nowych aren dla czterech graczy w których testowane będą umiejętności graczy pod względem czasu pokonania, jak i współpracy. Skoordynowany ogień oraz atakowanie wrogów, którzy są pod wpływam nano-efektów, będą nagradzać dodatkowymi punktami bonusowymi. Dodatkowo, wszystkie areny PvP Thorn Liro będą dostępne dla grup.

Jak widzicie sporo nowości w DLC 4…

DLC4 Gunslinger Logo

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Zhar

Boże a w kwietniu DLC 5 pewnie 😉

Jak już się przebudzili ze snu to mogli by te swoje pomysły trochę racjonalniej wprowadzać.

Trzeba było poczekać trochę z 3 i dać to razem a do graczy napisać „Wybaczcie, byliśmy zajęci spaniem/sr…/oglądaniem gwiazd/graniem na badylu”. Nawet najgłupsze wytłumaczenie bym zrozumiał ale wyciąganie co miesiąc kasy już przy Borderlands 2 mi obrzydło i teraz zaczynam mieć o Trion jak najgorsze zdanie powoli.