Wszystkie osoby zainteresowane grą Escape from Tarkov z pewnością już wiedzą, że jest to jeden z najambitniejszych projektów ostatniego okresu.

Devsi ze studia Battlestate są bardzo zaangażowani w to, aby oddać jak najbardziej realistyczne warunki w tej nowo powstającej strzelance i dlatego też, udali się na wycieczkę do firmy produkującej karabiny snajperskie – Lobaev Arms. Wycieczka ta pozwoliła im na zebranie informacji na temat modeli broni tworzonych przez tą firmę oraz nagranie odpowiednich dźwięków, które dodane zostaną do gry.

 

Ucieczka z Tarkova jest strzelanką z elementami survivalu i RPG. Gracze będą musieli wybrać współpracę z jedną z dwóch prywatnych firm wojskowych i walczyć o przetrwanie. W czasie swojej ucieczki napotkają wiele niebezpieczeństw, najemników oraz tajemnic do rozwikłania. Gra zawierać będzie elementy survivalowe, jako że postać będzie mogła zginąć z powodu urazów, chorób, wycieńczenia, odwodnienia, jak i zatrucia promieniowaniem.

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PLHammerhand

To nie są popularne w popkulturze bronie, więc jest duża szansa, że będzie ich ogrom w grze – czuję, że będą też DLC z bronią do kupienia, większość bez żadnych OP zmian, ale głównie jako element wyróżniający od innych 😛

Balrogos

Raczej chodzi o licencje żeby dodać np Colta musisz miec pozwolenie od Colta na wruzcenie takiej broni pod ich nazwą itp tutaj masz przy okazji reklame firmy produkujacej jakies spluwy w grze 🙂 moge sie zalozyc ze zaraz amerykanskie po premierze niekture konstrukcje kupia i sprawdza i bedzie mozna bron w akcji na YT zobaczyc. To jest smieszne ze VISa bez problemu moga miec amerykanckie ale polak to nie bo zly bo bedzie mogl sie bronić trzeba miec zezwolenie i cala mase papierow. Ja narazie lubuje w wiatrówkach buduja u mnie strzelnice w miejsce jak wybuduja i bedzie dla cywili kupuje czarnoprochowca 🙂 , na bron sportowa bocznego zaplonu na kusze zezwolenie jak na bron fuck logic, zabawne ze na helmy kaski ochrone twarzy kamizelki kuloodporne tez potrzebne zezwolenie.

Wabciu

Zgadzam się z tobą ale proszę – pisz normalnie bo tego bełkotu się prawie nie da czytać. Istnieją takie znaki jak „.” „,” oraz ą, ć, ę itp. i przydało by się ich używać. Masz dysleksję czy co?

Balrogos

a po co te znaki? ciurkiem sie czyta albo z gory na dol. Jka juz naukowo udowodniona mozg rozumie co ktos pisze nawet jesli slowa sa poprzemieniane wiec w czym problem? jak pisze poradnik to używam żeby było ładnie żeby innym pasowało.

Wabciu

„jak pisze poradnik to używam żeby było ładnie żeby innym pasowało.”
To dlaczego nie robisz tego wstawiając obszerny post na tym portalu? Tak, większość zrozumie co chciałeś napisać ale to bardzo wydłuża proces czytania i jest bardzo męczące. Chcesz się nad nami znęcać?